logo

Український інститут когнітивно-поведінкової терапії

«Європейські стандарти освіти КПТ в Україні!»
11-family-crop-1

КОГНІТИВНО-ПОВЕДІНКОВА ТЕРАПІЯ З ДІТЬМИ, ПІДЛІТКАМИ ТА ЇХ РІДНИМИ
(спеціалізований проект)

schedule

Формат: один рік навчання, шість трьохденних семінарів  у Львові
Прийом аплікаційних заявок на проект 2018-2019 років завершено. Початок наступного проекту: осінь 2020 року

social-relations

Про  проект: Даний навчальний проект є спеціалізованою навчальною програмою підготовки фахівців з когнітивно-поведінкової терапії дітей, підлітків та їх рідних. Участь у ній є відкрита для осіб, які уже завершили чи паралельно навчаються на базовому навчальному проекті з КПТ. Дана програма є акредитованою за стандартами УАКПТ  і за умови виконання учасником усіх вимог даної програми та додаткових вимог щодо клінічної практики та супервізій згідно стандартів УАКПТ/EABCT веде до акредитації як когнітивно-поведінкового терапевта з дітьми та підлітками.

presentation

Викладачі та супервізори: команда УІКПТ та центру “Коло сім’ї”, запрошені закордонні фахівці (з Великобританії, США, Нідерландів, Ізраїлю) –  викладачі, супервізори та терапевти методу КПТ зі спеціалізацією та акредитацією у КПТ з дітьми та підлітками

listing

Навчальна програма: ►Вступ в охорону психічного здоров’я дітей та підлітків. Основи психопатології, вікового розвитку, біопсихосоціальна модель. ►Наука і мистецтво обстеження ►Особливості модифікації та застосування когнітивних та поведінкових технік з дітьми, підлітками та членами їх родин ►Терапевтичний альянс та мистецтво спілкування з дітьми та підлітками ►Планування втручань та залучення дитини та сім’ї в терапію ►КПТ у консультуванні батьків щодо поширених розвиткових проблем та викликів виховання: поведінкові проблеми, труднощі емоційної регуляції, проблеми самоконтролю та дисципліни, соціальних стосунків, особливостей темпераменту дитини, адаптації до школи, пережиття втрати та ін. ►Особливості КПТ поширених психічних розладів у дітей та підлітків: депресія, тривожні, ПТСР та ін. ►Розлад гіперактивності та дефіцитом уваги та поведінкові розлади у дітей та підлітків: комплексна модель втручань ►КПТ специфічних проблем дитячого віку: енурез, енкопрез, тікозні розлади, селективний мутизм, порушення сну та ін. ►Робота з дітьми з порушеннями розвитку та їх родинами: розлади спектру аутизму, розлади розвитку мови, інтелекту, шкільних навичок та ін. ►КПТ у підлітковому віці: афективні розлади, суіцидальність і самопошкоджуюча поведінка, розлади харчової поведінки, психотичні розлади, зловживання психоактивними речовинами, ігрова залежність, дизморфофобічний розлад та ін. ►Робота з сім’єю та батьками дитини, плекання стосунків батьки-діти ►КПТ проблем перинатального періоду та першого року життя дитини ►Інтеграція КПТ та інших психотерапевтичних підходів: терапія прив’язаності, ігрова терапія, творчі методи терапій, відеотренінг спілкування та ін. ►Психосоціальна підтримка дітям та молоді, що стикаються зі специфічними викликами та стресорами: розлучення батьків, вимушене переселення, буллінг, соматичне захворювання, неповносправність, втрата та ін. ►Психосоціальні втручання в соціальному середовищі, закладах освіти ►Робота з прийомними сім’ями та родинами, що усиновили дитину ►Робота в команді, розвиток клінічних проектів та програм у сфері охорони психічного здоров’я дітей та підлітків ►Майндфулнес-підхід з дітьми, підлітками та батьками ►Превентивні втручання

puzzle

Структура програми: ►один рік навчання: шість трьохденних модулів у Львові, по три протягом кожного півріччя/семестру – 120 годин очного навчання. ►200 год. організованої самостійної роботи учасників  ►Підсумковий іспит

support

Можливість подальшого навчання та акредитації: по успішному завершенню даної річної навчальної програми учасники одержують допуск до клінічної практики КПТ з дітьми та підлітками і можливість супервізійного супроводу від супервізорів УІКПТ (які мають відповідну акредитацію супервізорів методу КПТ з дітьми та підлітками). Додаткове виконання вимог щодо клінічної практики і супервізій веде до акредитації як КПТ-терапевт з дітьми та підлітками.

team

Методологія навчання: ►Програма створена згідно сучасних підходів до клінічної освіти і використовує інноваційні підходи експеріентального навчання орієнтованого на розвиток клінічного мислення та практичної майстерості у застосуванні технік КПТ ►Фокусування є на критичному, глибокому розумінні наукових теорій та їх практичному застосуванні – зокрема щодо розвитку дитини, біопсихосоціальних взаємодій, механізмів резилієнтності та вразливості, сімейної динаміки, а також психопатології та механізмів дії терапевтичних втручань ►Плекаємо вміння вчитися та самостійно працювати над власним професійним розвитком ►Підтримуємо атмосферу сприятливу до спільного навчання  у фаховій спільноті, обміну знаннями та досвідом, взаємодопомоги ►УІКПТ розробив і продовжує розробляти пакет власних навчально-методичних матеріалів, включно з відеобібліотекою технік ►Викладачі і супервізори програми є досвідченими клініцистами, навчання є на основі клінічного досвіду і орієнтоване на розвиток клінічних компетентностей ► До викладання у даному проекті запрошені провідні закордонні викладачі КПТ

diploma

Сертифікація: Учасники даного проекту, що успішно виконали усі його вимоги і здали підсумковий іспит одержують сертифікат про завершення даної програми, який є також сертифікатом допуску до клінічної практики КПТ з дітьми та підлітками під супервізією, та за умови виконання додаткових вимого щодо клінічної практики та супервізій (наступний етап після завершення даного проекту), учасники одержують кваліфікацію когнітивно-поведінкового терапевта з дітьми та підлітками, підтверджену відповідним акредитаційним сертифікатом УІКПТ/УАКПТ.

target

Умови участі у даному проекті: 
►Наявність базової освіти у КПТ (завершений базовий проект УІКПТ або ж паралельне навчання на базовому проекті).
► Наявність (чи бути на етапі здобуття) освіти у сфері охорони психічного здоров’я (психіатр, психолог, соціальний працівник/педагог та ін.)

store

Вартість навчання: Вартість участі у даній навчальній програмі буде уточнена у 2020 році перед запуском нового проекту.

email

Процедура подання заявки на програму: Для зарахування на дану програму необхідно заповнити аплікаційну форму і надіслати її на електронну адресу УІКПТ. Зарахування відбувається на основі розгляду аплікаційної заявки. 

КОНТАКТИ:

Український інститут
когнітивно-поведінкової терапії
 м. Львів, 79011, вул. Свєнціцького 17,
УКУ, офіс №044
тел. (+38)-096-38-26-330
(Олег Романчук, директор УІКПТ)
e-mail: i.cbt.org.ua@gmail.com

Підпишіться на розсилку новин УІКПТ, щоб бути вчасно проінформованими про останні новини, анонси та активності Інституту.

Новини, світлини, анонси подій, аудіо та відеозаписи лекцій, інтерв’ю – слідкуйте за нами у соціальних мережах:

© Український інститут когнітивно-поведінкової терапії