Український інститут когнітивно-поведінкової терапії

«Європейські стандарти освіти КПТ в Україні!»

ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНА ДОПОМОГА В МЕТОДІ КПТ, СХЕМА-ТЕРАПІЇ,EMDR та інших науково-обгрунтованих підходах

Слайд3-4

Український інститут когнітивно-поведінкової терапії є співтворцем програм центру здоров’я та розвитку “Коло сім’ї” – партнерської інституцї, що реалізовує допомогу та розвиває клінічні програми у сфері турботи про психічне здоров’я. Тож дана сторінка нашого сайту представляє інформацію про центр “Коло сім’ї” та його програми. 

ХТО МИ?

community

Ми – команда фахівців. Ми любимо нашу роботу. Ми вважаємо великою цінністю психічне здоров’я особи, родини, спільноти. І ми є спеціалізованим центром, який професійно турбується про психологічний розвиток і здоров’я кожного члена родини…

 

city-hall

Ми – працюємо переважно у Львові, саме тут знаходиться наш центр “Коло сім’ї” і наш Інститут. І саме тут ми будемо раді бачити вас на консультації чи психотерапії – бо звісно найкраще бачитися очно…

 

cityscape

Ми розвиваємо мережу послуг у інших містах України.  Ми вболіваємо за реформу та розвиток системи охорони здоров’я, ми активно співпрацюємо з МОЗ України та партнерськими організаціями над реалізацією реформ у даній сфері.  

 

teamwork

Ми – частина мережі, спільноти, партнерства:  ми пов’язані стосунками співпраці та дружби з багатьма нашими колегами, фахівцями з КПТ з різних частин України. І якщо ви шукаєте відповідно підготовленого фахівця методу КПТ у своєму місті – напишіть нам і ми постараємося вам допомогти в пошуку.

 

working-on-a-pc

Телеклініка: ми свідомі, що багато осіб, які потребують КПТ знаходяться в регіонах, де немає когнітивно-поведінкових терапевтів. Тож ми розвиваємо телекомунікаційні послуги. Ви можете отримати онлайн діагностичну консультацію чи  брати участь у психотерапії через мережу інтернет .

 

brainstorming

Просвітництво: ми свідомі, що важливо поширювати сучасні наукові знання.  Тож ми проводимо багато просвітницьких активностей: читаємо лекції, проводимо виїзні семінари, співпрацюємо з мережею.

КОМУ МИ ДОПОМАГАЄМО?

діти-і-батьки-коло-логотип

Центр здоров’я та розвитку “Коло сім’ї” працює в концепції супроводу особи та родини впродовж усіх етапів вікового розвитку. Ми плекаємо гармонійні подружні стосунки, маємо окрему програму супроводу родини в часі очікування на дитину. У нас великий досвід турботи про психологічний розвиток та здоров’я дітей та молоді. Ми надаємо професійну допомогу у сфері охорони психічного здоров’я дорослим та особам літнього віку.

couple

Подружнім парам: ми плекаємо гармонійні подружні стосунки, адже вони є основою родини…

pregnant

Подружжям, що очікують на дитину:  бо це особливий час, і він потребує особливої турботи… 

traditional-family

Дітям – але завжди у співпраці з рідними: адже батьки – найважливіші люди в житті дитини… 

users

Молоді: адже так важливо, щоб старт у дорогу самостійного життя був добрим…

group1

Особам дорослого віку: бо це вік, у якому має стільки усього відбутися… 

old-couple

Особам літнього віку: адже осінь життя має бути  світлою… 

family

Прийомним батькам та батькам, що усиновили дитину: бо кожна дитина потребує родину…

taking-care-of-disabled-people2

Дітям та дорослим з особливими потребами: бо неповносправність не має стати на заваді щасливому, змістовному життю…

soldier

Учасникам АТО та їх рідним:  бо це наша вдячність і турбота про тих, хто захищає нашу Вітчизну… 

kids-couple

Програма допомоги дітям та молоді: ми працюємо з дітьми та підлітками з різного роду порушеннями розвитку (мови, інтелектуального, шкільних навичок), розладами спектру аутизму, розладом гіперактивності з дефіцитом уваги та поведінковими розладами, тривожними розладами (фобії, обсесивно-компульсивний, панічний та ін.), селективним мутизмом, тікозними розладами, депресією, посттравматичним стресовим розладом,  розладами харчової поведінки (булімія, анорексія). Ми допомагаємо також дітям та молоді, що стикаються з різними викликами – такими як хвороба, неповносправність, втрата рідних, вимушене переселення, розлучення батьків та ін. Ми працюємо також з прийомними сім’ями та батьками, що усиновили дитину і супроводжуємо їх на дорозі побудови стосунків та виховання. І ми консультуємо сім’ї з різними питаннями щодо розвитку дитини, стосунків, виховання.

illness

Програма допомоги дорослим та особам літнього віку – розлади та проблеми, з якими ми працюємо: депресія, посттравматичний стресовий розлад, тривожні розлади (генералізований тривожний розлад, панічний розлад, агорафобія, соціальна фобія, прості фобії, розлад тривоги за здоров’я, розлади харчової поведінки (булімія, анорексія), обсесивно-компульсивний розлад), особистісні проблеми (низька самооцінка, перфекціонізм та ін.), проблеми з регуляцією злості, труднощі пережиття втрати близької особи, труднощі у стосунках, труднощі адаптації до складних життєвих обставин (хвороба, неповносправність, безробіття та ін.), проблеми пов’язані з дефіцитом самоконтролю та залежною поведінкою.

idea2

Коучинг у моделі КПТ+ для дорослих:  ми допомагаємо також загалом бути творцями свого життя – щасливого, змістовного, плідного. Не менш важливою ціллю допомоги є для нас допомагати зростати особистісно, відкривати свої життєві цінності, визначати важливі цілі та рухатися до них, будувати глибокі стосунки з іншими. У цій моделі праці, яка ще називається життєвим коучингом, ми застосовуємо науково обгрунтовані підходи позитивної психології, КПТ+, підходів орієнтованих на цінності, сенс життя, зміцнення ресурсів особи, стресостійкості.

group

Коучинг, консультування та тренінги для корпоративних клієнтів:   ми проводимо виїзні тренінги та консультуємо корпоративних клієнтів з питань турботи про психологічне благополуччя працівників, захисту від вигорання, коупінгу зі стресом пов’язаним з працею, плекання психологічно сприятливої атмосфери у трудовому колективі, побудови команди. 

ЯК МИ ДОПОМАГАЄМО?

target

Модель допомоги:  ми працюємо згідно сучасних західних науково обгрунтованих протоколів допомоги при тому чи іншому розладі чи проблемі, зокрема з використанням британських протоколів NICE, визнаними також і МОЗ України як джерело клінічних настанов. Відповідно у кожному випадку ми використовуємо ті підходи, які рекомендовані світовою фаховою спільнотою та ефективність яких підтверджена науковими дослідженням. Це може бути медикаментозна терапія, психотерапія (зокрема когнітивно-поведінкова, EMDR та ін.), логопедично-педагогічні методики, соціальні втручання, та інші.  Для реалізації комплексних втручань, ми співпрацюємо з рідними наших пацієнтів, соціальним середовищем (наприклад, школою), залучаємо до праці команду фахівців.

puzzle

Форми  допомоги:  індивідуальні конслультації, сімейні консультації, групові заняття, тренінги та семінари

study

Самодопомога:   ми завжди рекомендуємо хороші книги та методи самодопомоги усім, хто звертається до нас за допомогою. Адже наша ціль у КПТ – допомогти кожній особі навчитися турбуватися про і плекати власне психічне здоров’я…

 

team-1 (1)

Консультації та супервізії провідних європейських та північноамериканських фахівців:  у випадку складних випадків ми організовуємо консиліуми-консультації з західними колегами-експертами у тій чи іншій сфері, використовуємо супервізію та консультації наших  партнерів з Британії, Нідерландів, Ізраїлю, США. 

 

quality

Стандарт якості:  ми хочемо допомагати кожній особі, що звертається до нас за допомогою – чи це буде дитина, молода особа, доросла людина чи старенька бабця/дідусь  –  професійно та доброзичливо. Ми хочемо забезпечити максимально якісну та ефективну допомогу у відповідності до сучасних стандартів та наукових знань. Для нас є цінністю життя кожної особи, ми бажаємо кожній людині мати максимально щасливе, змістовне, плідне життя – у глибоких стосунках з іншими, у свободі розвитку та самореалізації. Заради цього ми працюємо, вчимося, розвиваємо програми та послуги, ділимося знаннями з іншими. Ми сподіваємося, що зможемо бути  прикладом  і джерелом натхення для інших – щодо можливості змін та розвитку в Україні якісний програм та послуг у даній сфері…

ЗА ДЕТАЛЬНІШОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ТА ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ В ЦЕНТР "КОЛО СІМ'Ї" - ТЕЛ. РЕЄСТРАТУРИ (38)-098-559-65-21 (10:00-15:00). E-MAIL: KOLO.SIMJI@GMAIL.COM

КОНТАКТИ:

Український інститут
когнітивно-поведінкової терапії
 м. Львів, 79011, вул. Свєнціцького 17,
УКУ, офіс №044
тел. (+38)-096-38-26-330
(Олег Романчук, директор УІКПТ)
e-mail: i.cbt.org.ua@gmail.com

Підпишіться на розсилку новин УІКПТ, щоб бути вчасно проінформованими про останні новини, анонси та активності Інституту.

Новини, світлини, анонси подій, аудіо та відеозаписи лекцій, інтерв’ю – слідкуйте за нами у соціальних мережах:

© Український інститут когнітивно-поведінкової терапії