Зміст

Громадська онлайн-бібліотека УІКПТ

Дорогі колеги,
вітаємо вас у громадській онлайн-бібліотеці УІКПТ. В нашому Інституті ми ціннуємо щедрість. Ми віримо, що коли ми ділимося, то врешті усі виграємо, усі стаємо багатші. Тож проект цієї бібліотеки – це спроба поділитися нашими напрацюваннями, публікаціями, перекладами, навчально-методичними матеріалами, дипломними роботами учасників наших програм – на спільне добро нашої громади. Ця бібліотека стала також можлива завдяки щедрості наших колег  з партнерських установ – центру “Коло сім’ї”, Інституту психічного здоров’я Українського Католицького Університету та багатьох інших. Сподіваємося, що наявні тут ресурси стануть джерелом натхнення та знань для професійного розвитку та плекання психічного здоров’я!

З найкращими побажаннями,
команда УІКПТ

28

Інфоресурси по розладах/темах

Фахівцями УІКПТ та центру “Коло сім’ї” підготовлено тематичні інфоресурсні сторінки, що містять багато корисних матеріалів, щодо поширених розладів та проблем у сфері охорони психічного здоров’я: науково-обгрунтовані рекомендації по допомозі, психоедукаційні матеріали для пацієнтів та їх рідних, навчальні відео, опитувальники, онлайн-семінари для батьків та ін. Усі матеріали є у вільному доступі.

17

Опитувальники і шкали

27

Просвітницькі та навчальні відео

Ми публікуємо власні міні-лекції, просвітницькі, психоедукаційні матеріали, перекладаємо вибрані тематичні фільми, анімовані відео. Особливу увагу ми приділяємо підтримці батьків, проблематиці психічного здоров’я дітей та молоді. Усі ці матеріали є у вільному доступі на Youtube-каналі УІКПТ та нашої партнерської організації центру “Коло сім’ї” – рекомендуємо!

32

Дипломні роботи випускників УІКПТ

Розгорнути

Замовити дзвінок

або

Вітаємо!

Для входу необхідно зареєструватися, ввівши електронну адресу вашої пошти.

Реєструючись, ви даєте згоду на підписку на інформаційний вісник УІКПТ (ми сподіваємося, що його випуски будуть для вас зажди цікавими та корисними - втім ви можете будь-коли відписатися за бажанням).

Поставити запитання