logo

Український інститут когнітивно-поведінкової терапії

«Європейські стандарти освіти КПТ в Україні!»
11-кпт-4р-1

КОГНІТИВНО-ПОВЕДІНКОВА ТЕРАПІЯ:
БАЗОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ  ПРОЕКТ

schedule

Формат: 4 роки навчання, чотири трьохденні семінари у Львові щорічно, щомісячні супервізії (очно у Львові та Києві або онлайн для учасників з інших міст)
Початок наступного проекту : 9-11 вересня 2019 року (перший семінар)
Прийом аплікаційних заявок: до 30 квітня 2019 року
Вступні іспити: 25 травня 2019 року (Львів/Київ)

social-relations

Про  проект: Даний навчальний проект є цілісною навчальною програмою підготовки з когнітивно-поведінкової терапії і відповідає Європейським стандартам навчання КПТ. Дана програма є акредитованою за стандартами УАКПТ та EABCT і за умови виконання учасником усіх вимог веде до акредитації як когнітивно-поведінкового терапевта.

presentation

Викладачі та супервізори: команда УІКПТ, акредитовані викладачі та супервізори методу КПТ 

listing

Навчальна програма: ►Основи теорії КПТ, сучасне інтегративне розуміння психіатричних розладів та психічного здоров’я та емпірична база щодо КПТ ►Обстеження та формулювання у моделі КПТ ►Базові когнітивні та поведінкові техніки ►Терапевтичний стосунок у моделі КПТ ►Майндфулнес-підхід ►КПТ основних психічних розладів: депресія, тривожні (ОКР, ГТР, соціальна та прості форії, панічний розлад та ін.), ПТСР, розлади харчової поведінки, залежності, порушення регуляції злості, порушення сну та ін. ►КПТ інтерперсональних проблем ►КПТ поширених проблем та викликів життя: пережиття втрати, з людьми соматично хворими, з неповносправністю, проблемами пов’язаними з сферою праці та ін. ►”КПТ+”: коучинг у моделі КПТ та робота на зміцнення стресостійкості, самореалізацію, побудову щасливого та змістовного життя ►Робота в команді, розвиток клінічних проектів та програм, організація приватної практики ► Навики турботи про себе, захисту від вигорання

puzzle

Структура програми та її основні складові: ►чотири роки навчання: 16 трьохденних модулів у Львові, по чотири протягом кожного року навчання – щонайменше 300 годин очного навчання. ►400 год. організованої самостійної роботи учасників (опрацювання літератури, перегляд відео технік, робота у групах відпрацювання навичок та інтервізії, виконання домашніх завдань та ін.) ►200 год. супервізованої клінічної практики щонайменше з 8 клієнтами “проведеними” від початку до завершення терапії, з трьома різними видами проблем щонайменше ►85 годин супервізій з обов`язковим використанням аудіо/відео записів для супервізії щодо щонайменше трьох клієнтів  ►Оцінювання двох повних аудіо/відео записів сесій за шкалою компетентності КПТ терапевта ►Два письмові описи випадків та дипломна робота ►Підсумковий іспит та практичний залік

team

Методологія навчання: ►Програма створена за моделлю аналогічної програми Оксфордського центру когнітивної терапії ►Використовує сучасні  інноваційні підходи експеріентального навчання орієнтованого на розвиток компетентностей ►Фокусування є на критичному, глибокому розумінні наукових теорій, розвитку клінічного мислення та практичної майстерості у застосуванні технік КПТ ►Плекаємо вміння вчитися та самостійно працювати над власним професійним розвитком ►Підтримуємо атмосферу сприятливу до спільного навчання  у фаховій спільноті, обміну знаннями та досвідом, взаємодопомоги ►УІКПТ розробив і продовжує розробляти пакет власних навчально-методичних матеріалів , включно з відеобібліотекою технік ►Викладачі і супервізори програми є досвідченими клініцистами, навчання є на основі клінічного досвіду і орієнтоване на розвиток клінічних компетентностей

diploma

Сертифікація: Учасники даного проекту, що успішно виконали усі його вимоги, одержують кваліфікацію когнітивно-поведінкового терапевта, підтверджену відповідним акредитаційним сертифікатом УІКПТ/УАКПТ.

quality

Можливість міжнародної акредитації: У випадку успішного завершення програми та акредитації випускник проекту може додатково замовити європейський акредитаційний сертифікат з КПТ. Додаткових іспитів чи подачі документів для цього не вимагається.

support

Можливість подальшого навчання та спеціалізації: Учасники даного проекту матимуть можливість взяти участь у наступних спеціалізованих проектах, зокрема “КПТ з дітьми та підлітками” (поступлення можливе лише за умови навчання на базовому проекті), схема-терапія, КПТ залежностей, майндфулнес-орієнтована КПТ, КПТ психозів та ін. 

target

Умови участі у даному проекті: 
►Наявність завершеної вищої освіти за наступними  спеціальностями: лікар-психіатр, лікар-психотерапевт, лікар дитячий та підлітковий психіатр, психолог. Як виняток можуть допускатися фахівці суміжних спеціальностей та студенти останніх курсів даних спеціальностей. 
►Наявність належних комунікативних/ інтерперсональних вмінь та особистісної зрілості необхідної для практики психотерапії та дотримання етичних та професійних стандартів цієї практики.

store

Вартість навчання: Вартість участі у даній навчальній програмі становить для громадян України 25 тис. грн за рік, оплата здійснюється по семестрах (півріччях) по 12.5 тис. грн. Дана оплата покриває усі витрати пов’язані з навчанням (семінари, супервізії та ін.). За наявності соціальних причин можливі стипендії.

 

email

Процедура подання заявки на програму: Для зарахування на дану програму необхідно заповнити аплікаційну форму і надіслати її на електронну адресу УІКПТ. Після надсилання заявки учасник проходить співбесіду і одержує детальні інструкції з підготовки до іспитів. Зарахування на програму на конкурсній основі за результатами балів з теоретичного і практичного іспиту з основ психології, психіатрії та консультування. Прийом аплікаційний заявок до 30 квітня 2019 року. Перед подачею заявки рекомендуємо ретельно ознайомитися з детальним описом проекту.

КОНТАКТИ:

Український інститут
когнітивно-поведінкової терапії
 м. Львів, 79011, вул. Свєнціцького 17,
УКУ, офіс №044
тел. (+38)-096-38-26-330
(Олег Романчук, директор УІКПТ)
e-mail: i.cbt.org.ua@gmail.com

Підпишіться на розсилку новин УІКПТ, щоб бути вчасно проінформованими про останні новини, анонси та активності Інституту.

Новини, світлини, анонси подій, аудіо та відеозаписи лекцій, інтерв’ю – слідкуйте за нами у соціальних мережах:

© Український інститут когнітивно-поведінкової терапії