UPDATE-CBT

(концепт-семінар для випускників УІКПТ)

03

Де і коли?

Дати: 9-11 грудня 2021 року у гібридному форматі

Часовий розклад: у перший день 9:30-15:30 (обідня перерва 13:00-14:00), після семінару (за бажанням) спільний похід у парк, у другий день – 12:00-18:00 (обідня перерва 13:45-14:45), а увечері о 18:00 – святкування, в третій день 9:30-15:30 (обідня перерва з 13:00 до 14:00).

19

Гібридний формат: очно і онлайн

Ми дякуємо усім, хто взяв участь у опитуванні – і врахувавши ваші побажання – ми вирішили провести семінар у гібридному форматі, щоби усі випускники нашого проекту, у тому числі ті, хто живуть і працюють закордоном або ж з огляду на особливі обставини (догляд за маленькою дитиною та ін.) змогли взяти участь. Отож, ми формуємо команду технічної підтримки, думаємо, як переобладнати аудиторію у вебстудію – і чекаємо усіх у грудні – хто очно, хто онлайн на нашому щорічному апдейті!

Просимо звернути увагу – умови очної участі залежатимуть від встановленої у Львові на момент семінару “карантинної зони” – рекомендуємо бути готовими до вимог “червоної” і мати відповідно “зелений” COVID-сертифікат.

Особливий, ювілейний апдейт

Запрошуємо розділити з нами нашу радість святкування 10-років нашої спільної подорожі і оновити наші знання та навики КПТ і наше натхнення до продовження цієї захоплючої подорожі  дорогами зцілення і розвитку!

04

Для кого?

Це семінар нашої спільноти випускників – наше щорічне місце зустрічі – “великі збори” нашого племені. Це більше ніж навчальний семінар (хоч якість навчальної програми для нас теж дуже важлива!) – це свято, це зустріч, це джерело натхнення – і місце радості та віднови… Тож запрошуємо випускників базових навчальних проектів з КПТ нашого Інституту – ми чекаємо бачити вас щороку у Львові – і справді продовж усього року готуємо цю зустріч…

19

Про концепцію семінарів UPDATE-CBT

Так, це саме те, про що ви мріяли, завершуючи навчання у базовій програмі – учитися далі, зустрічатися далі! Адже після завершення навчальної програми з КПТ освіта у КПТ не завершується. Як і не завершується розвиток і оновлення самої КПТ. Концепт-семінари серії UPDATE-CBT – це семінари з оригінальною концепцією формату створені у відповідь на потребу оновлювати свої знання з КПТ, знайомитися з сучасними доповненнями методу – і, звісно, бачитися з тими, з ким вчився разом, занурюватися у атмосферу спільноти КПТ, ділитися знаннями, досвідом, ідеями –  і просто черпати ресурс та натхнення від зустрічей! І усе це у новому форматі – який зберігає усе краще з традиційних семінарів базової навчальної  програми і водночас додає нове – бо це ж усе ж семінари для випускників, які мають багатий практичний досвід і мають чим поділитися один з одним, тож стають активними творцями семінару. Отож, відтепер щороку напередодні різдвяних свят УІКПТ запрошуватиме випускників своїх навчальних програм – звісно до… –  Львова! Ну а у цьому році це запрошення до Львова у гібридному форматі!

23

Ведучі і творці семінару

Викладачі та супервізори УІКПТ, випускники та учасники навчальних програм Інституту, спеціальні запрошені гості-спікери. В цей ювілейний для нашої спільноти та Інституту рік ми зібрали ціле “плем’я”, щоби разом підготувати багату, насичену навчальну програму – запрошуємо!

05

Про формат концепту і програму семінару

Про формат концепту і зміст (попередній, можливі зміни) даного семінару (UPDATECBT-2021): Семінари серії UPDATE-CBT міститимуть традиційно кілька «рубрик», які щорічно матимуть інше наповнення:

  • «КПТ і нейробіологія» – у цій рубриці ми говоритимемо про нові відкриття у розумінні нашого мозку та його природи – і цього року ми говоритимемо про – «Система «автопілоту» у нашому мозку: як ми можемо свідомо програмувати та перепрограмовувати її у КПТ?»

  • «Нова тема» – у цій рубриці ми хочемо представляти теми, які не викладалися в межах базового навчального проекту, але які будуть цінним поповненням знань та вмінь КПТ-терапевтів на дорозі до клінічної майстерності – цього апдейту це буде тема: «Робота з темою краси у КПТ розладів харчової поведінки і не тільки».
  • «Виклики КПТ» – дана рубрика присвячена викликам у практиці КПТ та оновленню/повторенню принципів та ідей подолання цих труднощів. Цього апдейту ми представимо у програмі доповіді на тему «Розрив й відновлення терапевтичного альянсу», «Робота зі страхом тілесних проявів тривоги при ГТР» та «Особливості когнітивного тестування глибинних переконань щодо власної цінності в роботі з самооцінкою»

  • «Дрібниці, що роблять велику різницю» – дана рубрика стосується тонкощів клінічної майстерності КПТ, цього року ми говоритимемо про засоби візуалізації у практиці КПТ та їхню роль у тому, щоби КПТ була цілісним, ліво-правопівкульним втручанням – і щоби КПТ була гарною…
  • «Особливий пацієнт» – у даній рубриці ми розглядатимемо особливості застосування КПТ зі специфічними категоріями клієнтів. Цього року ми розглядатимемо особливості застосування КПТ з дорослими особами з високофункціональним аутизмом, заслухаємо доповіді про нові розвитки КПТ у сфері турботи про психічне здоров’я у перинатальному періоді, а також говоритимемо про виклики формування терапевтичного альянсу з підлітками, особливості КПТ депресії у пацієнтів-християн та про особливе покликання бути дитячим КПТ-терапевтом

  • «Кризовий менеджмент» – у даній рубриці розглядатимемо антикризові втручання, зокрема говоритимемо про те, коли пацієнт небезпечний для інших, як оцінювати ризик та яким має бути наш алгоритм дій, та розглянемо також теорію «плаваючої вразливості до суіциду» та її клінічне значення.
  • «Загострити зброю» – дана рубрика присвячена розвитку клінічної майстерності у застосуванні технік КПТ. На цьому апдейті ми переглядатимемо «Валізку технік для роботи з темою прощення», а також про втручання у ситуаціях вибору «На роздоріжжях життя: як допомагати нашим клієнтам робити вибір та приймати важливі життєві рішення?».

  • «Інший формат» – дана рубрика присвячена іншим формам реалізації КПТ-втручань – на цьому апдейті ми заслухаємо доповіді і почуємо більше про досвід нашої спільноти у  проведенні КПТ груп для дітей та молоді та  про терапевтичний ефект груп взаємодопомоги.

  • «Оновлення протоколу» – цього року ми переглянемо протокол допомоги дорослим особам з РДУГ, а також розглянемо питання діагностики та диференційної діагностики РДУГ у дорослих.
  • «Третя хвиля» – у даній рубриці ми будемо говорити про розвиток підходів третьої хвилі і на цьому апдейті зокрема буде представлено тему застосування майдфулнес у превенції та терапії залежної поведінки, а також про роль власної практики майндфулнес для терапевта, а ще представимо майндфулнес-орієнтований підхід «лісової купелі» (або ж «занурення в ліс») як однієї з форм еко-терапевтичних втручань…
  • «КПТ зі знаком плюс» – у даній рубриці плануємо представляти теми, що пов’язані з інтеграцією у КПТ досліджень та розвитку сфери позитивної психології та плекання психологічного благополуччя. Цього року буде представлено у цій рубриці дворівневу модель роботи з темою щастя у КПТ.

  • «КПТ для себе» – рубрика, що сама говорить за себе, вона стосуватиметься можливостей застосування КПТ для власного життя, психічного здоров’я, резилієнтності. Цього апдейту ми переглянемо нашу модель захисту від вигорання – та спробуємо «завантажити» оновлення-2021 системи турботи про себе. А ще говоритимемо про особисте – яку роль у особистому розвитку грає наше плем’я і про цінність спільноти та про те, як ми еволюціонуємо у КПТ та плекаємо наш особистісний зріст

  • «Книжкова полиця» – у цій рубриці ми презентуватимемо нові видання, а також ділитимемося, хто що читав цінного за цей рік і радить іншим прочитати…
  • «Особливий гість» – у нас в гостях буде наш добрий колега з Лондону Денис Угрин, який цього року кілька тижнів жив у Африці і досліджував психічне здоров’я племені  мисливців-збирачів Гадза – він поділиться з нами своїми спостереженнями, думками та винесеними уроками…
  • «Історії» – в даній рубриці цього ювілейного для УІКПТ року ми будемо слухати історії нашого племеніісторії зцілення, особистого та професійного розвитку І ми будемо разом дивитися на нашу спільну історію 10-річної подорожі та разом рефлексувати: Про що ця історія? Яким плем’ям ми стали? Якою є наша ідентичність КПТ-терапевтів? І куди веде нас ця дорога далі?
  • «Святкувати життя!» – і звісно офлайні і онлайн ми святкуватимемо нашу зустріч і 10-ліття нашої спільної подорожі!

Про формат концепту і зміст (попередній, можливі зміни) даного семінару (UPDATE –CBT-2021): Семінари серії UPDATE-CBT міститимуть традиційно кілька «рубрик», які щорічно матимуть інше наповнення:

  • «КПТ і нейробіологія» – у цій рубриці ми говоритимемо про нові відкриття у розумінні нашого мозку та його природи – і цього року ми говоритимемо про – «Система «автопілоту» у нашому мозку: як ми можемо свідомо програмувати та перепрограмовувати її у КПТ?»
  • «Нова тема» – у цій рубриці ми хочемо представляти теми, які не викладалися в межах базового навчального проекту, але які будуть цінним поповненням знань та вмінь КПТ-терапевтів на дорозі до клінічної майстерності – цього апдейту це буде тема: «Робота з темою краси у КПТ розладів харчової поведінки і не тільки».
  • «Виклики КПТ» – дана рубрика присвячена викликам у практиці КПТ та оновленню/повторенню принципів та ідей подолання цих труднощів. Цього апдейту ми представимо у програмі доповіді на тему «Розрив й відновлення терапевтичного альянсу», «Робота зі страхом тілесних проявів тривоги при ГТР» та «Особливості когнітивного тестування глибинних переконань щодо власної цінності в роботі з самооцінкою»
  • «Дрібниці, що роблять велику різницю» – дана рубрика стосується тонкощів клінічної майстерності КПТ, цього року ми говоритимемо про засоби візуалізації у практиці КПТ та їхню роль у тому, щоби КПТ була цілісним, ліво-правопівкульним втручанням.
  • «Особливий пацієнт» – у даній рубриці ми розглядатимемо особливості застосування КПТ зі специфічними категоріями клієнтів. Цього року ми розглядатимемо особливості застосування КПТ з дорослими особами з високофункціональним аутизмом, заслухаємо доповіді про нові розвитки КПТ у сфері турботи про психічне здоров’я у перинатальному періоді, а також говоритимемо про виклики формування терапевтичного альянсу з підлітками, особливості КПТ депресії у пацієнтів-християн та про особливе покликання бути дитячим КПТ-терапевтом…
  • «Кризовий менеджмент» – у даній рубриці розглядатимемо антикризові втручання, зокрема говоритимемо про те, коли пацієнт небезпечний для інших, як оцінювати ризик та яким має бути наш алгоритм дій, та розглянемо також теорію «плаваючої вразливості до суіциду» та її клінічне значення.
  • «Загострити зброю» – дана рубрика присвячена розвитку клінічної майстерності у застосуванні технік КПТ. На цьому апдейті ми переглядатимемо «Валізку технік для роботи з темою прощення», а також про втручання у ситуаціях вибору «На роздоріжжях життя: як допомагати нашим клієнтам робити вибір та приймати важливі життєві рішення?»
  • «Інший формат» – дана рубрика присвячена іншим формам реалізації КПТ-втручань – на цьому апдейті ми заслухаємо доповіді і почуємо більше про досвід нашої спільноти у  проведенні КПТ груп для дітей та молоді та  про терапевтичний ефект груп взаємодопомоги.
  • «Оновлення протоколу» – цього року ми переглянемо протокол допомоги дорослим особам з РДУГ, а також розглянемо питання діагностики та диференційної діагностики РДУГ у дорослих.
  • «Третя хвиля» – у даній рубриці ми будемо говорити про розвиток підходів третьої хвилі і на цьому апдейті зокрема буде представлено тему застосування майдфулнес у превенції та терапії залежної поведінки, а також про роль власної практики майндфулнес для терапевта, а ще представимо майндфулнес-орієнтований підхід «лісової купелі» (або ж «занурення в ліс») як однієї з форм еко-терапевтичних втручань…
  • «КПТ і позитивна психологія» – у даній рубриці плануємо представляти теми, що пов’язані з інтеграцією у КПТ досліджень та розвитку сфери позитивної психології та плекання психологічного благополуччя. Цього року буде представлено у цій рубриці дворівневу модель роботи з темою щастя у КПТ.
  • «КПТ для себе» – рубрика, що сама говорить за себе, вона стосуватиметься можливостей застосування КПТ для власного життя, психічного здоров’я, резилієнтності. Цього апдейту ми переглянемо нашу модель захисту від вигорання – та спробуємо «завантажити» оновлення-2021 системи турботи про себе. А ще говоритимемо про особисте – яку роль у особистому розвитку грає наше плем’я і про цінність спільноти та про те, як ми еволюціонуємо у КПТ та плекаємо наш особистісний зріст
  • «Книжкова полиця» – у цій рубриці ми презентуватимемо нові видання, а також ділитимемося, хто що читав цінного за цей рік і радить іншим прочитати…
  • «Особливий гість» – у нас в гостях буде наш добрий колега з Лондону Денис Угрин, який цього року кілька тижнів жив у Африці і досліджував психічне здоров’я племені  мисливців-збирачів Гадза – він поділиться з нами своїми спостереженнями, думками та винесеними уроками…
  • «Історії» – в даній рубриці цього ювілейного для УІКПТ року ми будемо слухати історії нашого племеніісторії зцілення, особистого та професійного розвитку… І ми будемо разом дивитися на нашу спільну історію 10-річної подорожі та разом рефлексувати: Про що ця історія? Яким плем’ям ми стали? Якою є наша ідентичність КПТ-терапевтів? І куди веде нас ця дорога далі?
  • «Святкувати життя!» – і звісно офлайні і онлайн ми святкуватимемо нашу зустріч і 10-ліття нашої спільної подорожі!
Розгорнути
25

Сертифікація

Учасники отримають електронний сертифікат участі від УІКПТ. Даний сертифікат підтверджує години безперервного професійного розвитку – зокрема для (ре-) акредитації на КПТ.

Це семінар, де зустрічається спільнота випускників УІКПТ. Це простір оновлення знань, вдосконалення навичок, обміну клінічним досвідом. Місце зустрічі з друзями, наснаги цінностями, генерації ідей та святкування життя – запрошуємо!

20

Вартість участі

При оплаті до 19 листопада 2021 року – 4000 грн, при оплаті з 20 листопада до 1 грудня – 4750 грн, при оплаті після 2 грудня – 5500 грн.

Вартість не залежить від форми участі (очно/онлайн).

У випадку скасування рішення щодо участі в семінарі оплата не повертається (втім надаються усі матеріали та відеозапис семінару).

11

Порядок реєстрації та оплати

Для реєстрації на участь в семінарі вам необхідно спершу зробити оплату, а тоді завершити реєстрацію (просимо звернути увагу – після здійснення оплати) за допомогою онлайн-форми за нижче вказаним лінком.
 

Оплату необхідно зробити банківським переказом за наступними реквізитами:

Одержувач платежу: ТзОВ «Український інститут когнітивно-поведінкової терапії»
Рахунок №UA053808050000000026003533754
у АТ «Райффайзен Банк Аваль»,
МФО 380805, ЄДРПОУ 40346250
Призначення платежу: оплата за тренінг UPDATE-CBT-2021

Для фахівців із закордону є можливість зробити онлайн оплату карткою через систему Way-for-Pay

Замовити дзвінок

або

Поставити запитання