logo

Український інститут когнітивно-поведінкової терапії

«Європейські стандарти освіти КПТ в Україні!»
11-апдейт-1

КОНЦЕПТ-СЕМІНАР “UPDATE-CBT-2018”

“Онови КПТ – онови себе!”

schedule

Дата і місце: 13-15 грудня 2018 року у Львові

brainstorming

Ведучий семінару: Олег Романчук, директор УІКПТ

Творці семінару: випускники навчальних програм УІКПТ

support

Про концепт UPDATE-CBT: так, це саме те, про що ви мріяли, завершуючи навчання у базовій програмі – учитися далі, зустрічатися далі! Адже після завершення навчальної програми з КПТ освіта у КПТ не завершується. Як і не завершується розвиток і оновлення самої КПТ. Концепт-семінари серії UPDATE-CBT – це семінари з оригінальною концепцією формату створені у відповідь на потребу оновлювати свої знання з КПТ, знайомитися з сучасними доповненнями методу – і, звісно, бачитися з тими, з ким вчився разом, занурюватися у атмосферу спільноти КПТ, ділитися знаннями, досвідом, ідеями –  і просто черпати ресурс та натхнення від зустрічей! І усе це у новому форматі – який зберігає усе краще з традиційних семінарів базової навчальної  програми і водночас додає нове – бо це ж усе ж семінари для випускників, які мають багатий практичний досвід і мають чим поділитися один з одним, тож стають активними творцями семінару. Отож, відтепер щороку напередодні різдвяних свят УІКПТ запрошуватиме випускників своїх навчальних програм – звісно до… –  Львова!

target

Для кого: виключно для випускників навчальних програм УІКПТ.

listing

Про формат концепту (детальна програма буде восени 2018 року): семінари серії UPDATE-CBT міститимуть традиційно кілька «рубрик»:

 • «Парадигма» – у цій рубриці ми завжди презентуватимемо і дискутуватимемо парадигмальні оновлення у моделі КПТ.
 • «Наука-практиці» – у даній рубриці ми представлятимемо важливі наукові теорії, відкриття, дані досліджень, – і те, як вони впливають на практику КПТ.
 • «Дрібниці, що роблять велику різницю» – дана рубрика стосується тонкощів клінічної практики КПТ, зокрема у ретельному плануванні терапії та реалізації важливих втручань.
 • «До-навчання» – дана рубрика міститиме теми, які ми зараз викладаємо у нових наборах базової навчальної програми з КПТ і які не містилися у програмі попередніх наборів. 
 • «Розвиток майстерності» – дана рубрика присвячена розвитку клінічної майстерності у застосуванні технік КПТ. 
 • «Учитися з досвіду» – дана рубрика – це простір, у якому учасники семінару можуть кожен поділитися своїми важливими клінічними уроками. Ми запрошуємо кожного учасника семінару бути готовим коротко (до 10 хв.) представити один важливий урок, який він/вона винесли з клінічної практики КПТ.
 • «Студія одного випадку» – поглиблений клінічний розбір одного з випадків учасників семінару (або ж цікавих випадків, що представлялися на супервізію).
 • «Історії» – в даній рубриці запрошуємо випускників поділитися досвідом своїх успішних проектів, які можуть стати натхненням та прикладом для інших учасників семінару та загалом спільноти КПТ.
 • «Виклики КПТ» – дана рубрика присвячена викликам у практиці КПТ та оновленню/повторенню принципів та ідей подолання цих труднощів.
 • «Розбір помилок» – у даній рубриці ми розглядатимемо психологічні концепції, що виявилися помилковими, та дивитимемося на дану тему з перспективи сучасних наукових знань.
 • «Нейробіологія психотерапії» – у даній рубриці розглядатимемо відкриття сучасної нейробіології і те, як вони дозволяють нам краще розуміти сенс нашої праці у КПТ.
 • «Лекція випускників» – щороку ми запрошуватимемо когось із випускників УІКПТ прочитати лекцію на актуальну клінічну тему. І хто це буде і що за тема – це завжди буде сюрпризом!!!
 • «КПТ для себе» – рубрика, що сама говорить за себе,  вона стосуватиметься турботи про себе та застосуванню технік КПТ для турботи про власне психологічне благополуччя.
 • «КПТ в Україні» – дискусія щодо актуальних тем розвитку КПТ та сфери охорони психічного здоров’я в Україні. Це також завжди можливість для нових ідей і активностей Української асоціації КПТ, роботи секцій та ін.
 • «Рекомендована література» – у даній рубриці презентуватимемо нові видання, робитимемо огляд нових видань, а також запрошуємо усіх порекомендувати один одному цікаві книги.
 • «Святкувати життя!» – святковий фуршет, спеціальне меню кава-перерв – для нашої дорогої спільноти!
store

Вартість участі у семінарі: буде уточнена восени 2018 року.

 

email

Для подання заявки на участь в семінарі необхідно надіслати лист на електронну адресу Українського інституту КПТ , вказавши в ньому ваше ім’я  та прізвище, контактні дані (місто, телефон, електронна адреса) та уточнити, який саме із проектів УІКПТ ви завершили. Прийом заявок відкрито, але лише після анонсу програми семінару восени 2018 року, вас буде поінформовано детальніше про програму семінару та вартість участі.

diploma

Сертифікація: по завершенню семінару учасники отримають сертифікат участі в семінарі від Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії.

КОНТАКТИ:

Український інститут
когнітивно-поведінкової терапії
 м. Львів, 79011, вул. Свєнціцького 17,
УКУ, офіс №044
тел. (+38)-096-38-26-330
(Олег Романчук, директор УІКПТ)
e-mail: i.cbt.org.ua@gmail.com

Підпишіться на розсилку новин УІКПТ, щоб бути вчасно проінформованими про останні новини, анонси та активності Інституту.

Новини, світлини, анонси подій, аудіо та відеозаписи лекцій, інтерв’ю – слідкуйте за нами у соціальних мережах:

© Український інститут когнітивно-поведінкової терапії