logo

Український інститут когнітивно-поведінкової терапії

«Європейські стандарти освіти КПТ в Україні!»
11-апдейт-1

КОНЦЕПТ-СЕМІНАР “UPDATE-CBT-2019”

“Онови КПТ – онови себе!”

schedule

Дата і місце: 12-14 грудня 2019 року у Львові

brainstorming

Ведучі та творці семінару: викладачі та супервізори УІКПТ, випускники навчальних програм УІКПТ

support

Про концепт UPDATE-CBT: так, це саме те, про що ви мріяли, завершуючи навчання у базовій програмі – учитися далі, зустрічатися далі! Адже після завершення навчальної програми з КПТ освіта у КПТ не завершується. Як і не завершується розвиток і оновлення самої КПТ. Концепт-семінари серії UPDATE-CBT – це семінари з оригінальною концепцією формату створені у відповідь на потребу оновлювати свої знання з КПТ, знайомитися з сучасними доповненнями методу – і, звісно, бачитися з тими, з ким вчився разом, занурюватися у атмосферу спільноти КПТ, ділитися знаннями, досвідом, ідеями –  і просто черпати ресурс та натхнення від зустрічей! І усе це у новому форматі – який зберігає усе краще з традиційних семінарів базової навчальної  програми і водночас додає нове – бо це ж усе ж семінари для випускників, які мають багатий практичний досвід і мають чим поділитися один з одним, тож стають активними творцями семінару. Отож, відтепер щороку напередодні різдвяних свят УІКПТ запрошуватиме випускників своїх навчальних програм – звісно до… –  Львова!

target

Для кого: виключно для випускників навчальних програм УІКПТ.

listing

Про формат концепту і програму семінару: семінари серії UPDATE-CBT міститимуть традиційно кілька «рубрик», які щорічно матимуть інше наповнення (детальна програма і анонс будуть у вересні 2019 року):

 • «Парадигма» – у цій рубриці ми завжди презентуватимемо і дискутуватимемо парадигмальні оновлення у моделі КПТ.
 • «Дрібниці, що роблять велику різницю» – дана рубрика стосується тонкощів клінічної майстерності КПТ, зокрема у ретельному плануванні терапії та реалізації важливих втручань.
 • «До-навчання» – дана рубрика міститиме теми, які ми зараз викладаємо у нових наборах базової навчальної програми з КПТ і які не містилися у програмі попередніх наборів.
 • «Особливий пацієнт» – у даній рубриці ми розглядатимемо особливості застосування КПТ зі специфічними категоріями клієнтів.
 • «Загострити зброю» – дана рубрика присвячена розвитку клінічної майстерності у застосуванні технік КПТ.
 • «Виклики КПТ» – дана рубрика присвячена викликам у практиці КПТ та оновленню/повторенню принципів та ідей подолання цих труднощів.
 • «Інший формат» – дана рубрика присвячена іншим формам реалізації КПТ-втручань.
 • «Мета-навики»: у даній рубриці вдосконалюватимемо навики з інших суміжних сфер, які важливі у професії психотерапевта.
 • «Титульна лекція» – щороку ми запрошуватимемо когось із випускників УІКПТ прочитати лекцію на актуальну клінічну тему, яка на нашу думку заслуговує окремої, «титульної» сторінки у програмі семінару. І хто це буде і що за тема – це завжди буде сюрпризом!!!
 • «КПТ для себе» – рубрика, що сама говорить за себе, вона стосуватиметься можливостей застосування КПТ для власного життя, психічного здоров’я, резилієнтності.
 • «Учитися з досвіду» – дана рубрика – це простір, у якому учасники семінару можуть кожен поділитися своїми важливими клінічними уроками. Ми запрошуємо кожного учасника семінару бути готовим коротко (до 10 хв.) представити один важливий урок, який він/вона винесли з клінічної практики КПТ – на прикладі конкретних випадків, ситуацій, застосування КПТ для себе та ін.
 • «Історії» – в даній рубриці запрошуємо випускників поділитися досвідом своїх успішних проектів, які можуть стати натхненням та прикладом для інших учасників семінару та загалом спільноти КПТ. Просимо тих, хто бажав би поділитися своїми «Історіями» вказати про це у листі, яким реєструватимеся на семінар.
 • «КПТ в Україні» – дискусія щодо актуальних тем розвитку КПТ та сфери охорони психічного здоров’я в Україні. Це також завжди можливість для нових ідей і активностей Української асоціації КПТ, роботи секцій та ін.
 • «Рекомендована література» – у даній рубриці презентуватимемо нові видання, робитимемо огляд нових видань.
 • «Святкувати життя!» – святковий фуршет, спеціальне меню кава-перерв, спільно створена святкова програма!
store

Вартість участі у семінарі: детальніша інформація буде після анонсу програми у вересні 2019 року.

 

email

Для подання заявки на участь в семінарі необхідно надіслати лист на адресу Українського інституту КПТ (i.cbt.org.ua@gmail.com), вказавши в ньому ваше ім’я  та прізвище, контактні дані (місто, телефон, електронна адреса) та уточнити, який саме із проектів УІКПТ ви завершили. Якщо ви надіслали заявку і протягом тижня не отримали підтвердження електронною поштою про її отримання – просимо сконтактувати з нами по телефону (096-38-26-330 – Олег Романчук).

diploma

Сертифікація: по завершенню семінару учасники отримають сертифікат участі в семінарі від Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії.

КОНТАКТИ:

Український інститут
когнітивно-поведінкової терапії
 м. Львів, 79011, вул. Свєнціцького 17,
УКУ, офіс №044
тел. (+38)-096-38-26-330
(Олег Романчук, директор УІКПТ)
e-mail: i.cbt.org.ua@gmail.com

Підпишіться на розсилку новин УІКПТ, щоб бути вчасно проінформованими про останні новини, анонси та активності Інституту.

Новини, світлини, анонси подій, аудіо та відеозаписи лекцій, інтерв’ю – слідкуйте за нами у соціальних мережах:

© Український інститут когнітивно-поведінкової терапії