КПТ шизофренії

(спеціалізований проект)

03

Формат проекту

Онлайн (на платформі zoom)
Дати семінару: 26-27 березня 2021 року
Часовий розклад: 9:30-15:30 (з обідньою перервою з 13:00 до 14:00)
Мова: англійською мовою з послідовним перекладом на українську
Викладач: Юзуф Сівріоглу (Туреччина)
19

Про семінар

Шизофренія є важливою проблемою у сфері охорони психічного здоров’я. Як і інші розлади з біологічною основою та схильністю до  хронічного перебігу та потенціалом інвалідизації, вона потребує цілісного, комплексного підходу до допомоги, поєднання медикаментозних, психотерапевтичних, соціальних втручань. КПТ є важливим компонентом цих втручань і включена в сучасні емпіричні протоколи як рекомендовано складова терапії. Ціллю КПТ є не лише менеджмент симптомів, але запобігання рецидивам та збереження/відновлення якості життя, подолання супутніх і вторинних проблем. Не менш важливою є роль КПТ і у досягненні комплаєнсу щодо дотримання рекомендованої медикаментозної терапії та робота з родиною особи.

Даний семінар є семінаром поглибленого рівня у КПТ шизофренії – відтак він орієнтований на фахівців, що мають (чи є в процесі здобуття) базову психотерапевтичну освіту у КПТ. На семінарі буде розглянуто сучасну біопсихосоціальну модель розуміння шизофренії, а також протокол застосування КПТ з пацієнтами з даним розладом. Велику увагу буде приділено відпрацювання практичних навичок – зокрема будуть демонструватися відеокліпи технік, окремі втручання будуть моделюватися викладачем, буде виділено час на відпрацювання технік у групах. На основі клінічних прикладів буде обговорено також типові труднощі і виклики КПТ шизофренії та можливі шляхи їх подолання.

01

Керівник і ведучий програми

Юзуф Сівріоглу (Туреччина)
лікар-психіатр; КПТ терапевт, супервізор, викладач; декан факультету психіатрії і завідувач геріатричного відділення Улудагського університету (Бурса), віце-президент і координатор акредитаційних програм Турецької асоціації КПТ. Юзуф Сівріоглу є дорогим другом української КПТ-спільноти, він не одноразово проводив для наших фахівців захоплюючі, пізнавальні семінари. Учасники відзначають поєднання у ньому високого професіоналізму, людяності та щедрості у діленні своїм багатим клінічним досвідом.

icon_05.png

Навчальні цілі

  • отримати цілісне біопсихосоціальне розуміння клінічної картини шизофренії
  • розуміти сучасні підходи до допомоги особам з шизофренією та місце і зміст КПТ-протоколу
  • навчитися застосовувати методи залучення пацієнтів з шизофренією у терапію
  • навчатися адаптувати класичні техніки КПТ до лікування пацієнтів з шизофренією
  • розуміти типові виклики терапії пацієнтів з шизофренією та застосовувати відповідні підходи і стратегії до їх подолання
05

Для кого?

  • для фахівців з освітою у КПТ (спеціалізованою психотерапевтичною – завершеною базовою програмою чи в процесі навчання на програмі)
25

Сертифікація

По завершенню семінару учасники отримають електронний сертифікат участі в семінарі від Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії.

КПТ є важливою складовою цілісних сучасних програм допомоги пацієнтам з шизофренією. Метою КПТ-втручань є не лише менеджмент симптомів розладу та супутніх проблем, запобігання рецидивам,  але збереження та відновлення якості життя…

20

Вартість

Для учасників, що навчаються на даний момент у навчальних програмах УІКПТ, та членів УАКПТ при реєстрації і оплаті до 15 березня – 3000 грн, після 15 і до 24 березня – 3500 грн. Для інших осіб – 3500 і 4000 грн відповідно

11

Реєстрація та участь у програмі

Для участі у програмі необхідно заповнити аплікаційну заявку у форматі онлайн гугл-форми. У цій же формі є інформація щодо подальших кроків та з інструкціями щодо здійснення оплати.

Після здійснення оплати, просимо надіслати скан квитанції про платіж  на електронну скриньку: bipolar11.2020@gmail.com. За кілька днів до семінару на вашу електронну скриньку, вказану при реєстрації, прийде посилання для доєднання до онлайн-заходу. Семінар відбуватиметься на платформі zoom.

Контакти організатора даного семінару: Валентина Паробій (ФОП, супервізор/викладач УІКПТ, президент УАКПТ, тел. +380965413511, bipolar11.2020@gmail.com)

Замовити дзвінок

або

Поставити запитання