(спеціалізований проект)
онлайн
6 місяців, по 2 теоретично-практичні вебінари по 3 години щомісяця (разом 12 вебінарів, 36 навчальні години теорії та розвитку практичних навичок) і по 3 години групової супервізії щомісячно (разом 6 сесій, 18 годин супервізій) – усе у онлайн-форматі.
Дана програма побудована за принципом спеціалізованої клінічної ординатури у КПТ. Вона адресована фахівцям, що мають уже належну базову освіту і клінічний досвід у КПТ і бажають отримати поглиблену спеціалізацію у КПТ розладів харчової поведінки (РХП). Проект включає в себе поглиблений розгляд сучасних знань щодо РХП, а також вивчення доказових моделей застосування КПТ щодо даних розладів. Модель клінічної ординатури передбачає невелику групу студентів, ведення усієї програми одним викладачем, що має відповідну спеціалізацію і досвід у даній сфері. Невелика кількість осіб у навчальній групі дозволяє приділити більшу увагу відпрацюванню необхідних практичних навичок та технік КПТ, що застосовуються при лікуванні РХП – відтак проект має виразний практичний наголос, а відпрацювання навичок відбувається під безпосередньою супервізією викладача. Ще однією важливою особливістю моделі клінічної ординатури є поглиблена увага до навчання через клінічні випадки – відтак викладач представлятиме до обговорення та розгляду випадки з власної практики, але також формат малої групи дозволяє працювати у супервізійному груповому форматі і разом розглядати випадки терапії осіб з РХП, що їх подають супервізанти.
Катерина Явна-Розенталь,
акредитований КПТ-терапевт, супервізор, викладач зі спеціалізацією і багаторічним досвідом праці у сфері КПТ розладів харчової поведінки.
Дана програма націлена на розвиток необхідних клінічних компетентностей для застосування КПТ у сфері терапії розладів харчової поведінки, а відтак вона включає усі необхідні складові для їх розвитку.
Огляд основних теоретичних знань у даній сфері та їх практичного застосування.
Відпрацювання специфічних технік КПТ під безпосередньою супервізією викладача.
Супервізування випадків учасників програми у форматі малої супервізійної групи.
Навчання через розгляд клінічних випадків з практики викладача та учасників програми.
Самостійна робота з подальшим груповим обговоренням основних сучасних керівництв в КПТ РХП.
Перевірка теоретичних знань. Практичні заліки. Зворотній зв’язок щодо супервізованих випадків.
Вартість попереднього проекту – 30 тис. грн. Буде уточнена після анонсу наступного проекту.
Учасники отримають сертифікат участі в даній програмі від УІКПТ. Даний сертифікат підтверджує години безперервного професійного розвитку, включно з годинами супервізій – зокрема для акредитації та реакредитації на КПТ-терапевта.
Початок проекту – вересень 2026 року.
Просимо звернути увагу на те, що заявку можуть подавати лише фахівці з наявністю базової психотерапевтичної освіти у КПТ – щонайменше на етапі наявності допуску до клінічної практики під супервізією.