Онлайн програма з КПТ

Оксфордського центру когнітивної терапії

03

Формат проекту

Онлайн-програма від наших партнерів Оксфордського центру когнітивної терапії (OCTC). Це програма асинхронного навчання – ви самі обираєте, які лекції, в якій послідовності і в які терміни опрацьовувати протягом 12 місяців, на які надається доступ.

13 навчальних модулів, які складаються з 48 відео презентацій, модулі поділені на три рівні: базовий і два поглиблених.

 

14

Про програму

Дана програма дає можливість збагатити свої знання у когнітивно-поведінковій терапії від провідних світових фахівців методу КПТ за допомогою новітніх телекомунікаційних технологій. Програма включає лекції-презентації викладачів на окремі найбільш актуальні клінічні теми, а також, що особливо цінне – відеодемонстрації окремих технік КПТ у виконанні майстрів КПТ. Дана програма  не веде до акредитації в КПТ і не заміняє базової освітньої програми з КПТ, але є цінним доповненням для усіх фахівців, що вивчають КПТ.

21

Тематичний зміст програми

I. Базовий рівень (5 модулів, 14 відеопрезентацій)
1. Основи теорії когнітивно-поведінкової психотерапії (Дейвід Вестбрук);
2. Процес обстеження та діагностичного формулювання у КПТ (Дейвід Вестбрук);
3. Особливості проведення перших терапевтичних сесій (Джилліан Батлер);
4. Поведінкові експерименти (Джеймс Беннет-Леві);
5. Сократівський метод (Хелен Кеннерлі).

ІІ. Перший розділ з поглибленим вивченням (5 модулів, 13 презентацій)
1. Встановлення цілей терапії в КПТ (Джеймс Беннетт-Леві);
2. Поведінкові експерименти при депресії (частина 1-2) (Джеймс Беннетт-Леві);
3. Використання імагінативних втручань і поведінкових експериментів у КПТ при панічному розладі і агорафобії (Ен Хакман);
4. Когнітивно-поведінкова психотерапія обсесивно-компульсивного розладу (Норма Моррісон);
5. Використання образів у КПТ для побудови формулювання і терапії (Емілі Холмс);

III. Другий розділ з поглибленим вивченням (4 модулі, 21 презентація)
1. Робота з глибинними переконаннями (Хелен Кеннерлі)
2. Робота з посттравматичним стресовим розладом методами КПТ (Мартіна Мюллер);
3. Робота з негативною самооцінкою у когнітивно-поведінковому підході (Мелані Феннел)
4. Когнітивно-поведінкова терапія орієнтована на розвиток співчуття (Дебора Лі)

01

Викладачі

Дейвід Вестбрук – засновник і в минулому директор Оксфордського Центру когнітивно-поведінкової терапії, автор відомого Оксфордського керівництва з поведінкових експериментів у когнітивній терапії та одного з найкращих підручників з КПТ для початківців-психотерапевтів – “Вступ у когнітивно-поведінкову терапію”.

Джилліан Батлер – когнітивно-поведінковий психотерапевт, автор багатьох статтей і книг, зокрема відомої праці “Подолання труднощів у психотерапії тривожних розладів”, у 2002 році Британська асоціація поведінкових і когнітивних терапевтів присвоїла їй звання “найвидатнішого КПТ-психотерапевта у Великобританії”.

Джеймс Беннетт-Леві – відомий когнітивно-поведінковий психотерапевт, один з провідних дослідників процесу навчання та здобуття навичок у КПТ, а також ролі поведінкових експериментів та роботи з уявою в КПТ, автор кількох книг, керівник однієї з ведучих шкіл навчання КПТ у Австралії.

Хелен Кеннерлі – досвідчений клініцист, що спеціалізується на дитячій травмі, дисоціативних розладах, самопошкоджуючій поведінці, керівник програми навчання супервізорів методу КПТ у Оксфордському центрі когнітивної терапії, співавтор книжки “Вступ у когнітивно-поведінкову терапію”.

Мартіна Мюллер – викладач та супервізор Оксфордського центру когнітивно-поведінкової психотерапії, керівник спеціалізованої програми з психотравматології у ОЦКТ, світовий експерт у галузі КПТ посттравматичного стресового розладу.

Мелані Феннел – одна з піонерів КПТ у Великобританії, засновник Оксфорского Центру когнітивної терапії та Оксфордського центру майндфулнес-орієнтованої КПТ. У 2002 році з нагоди 30-річчя Британської асоціації поведінкових і когнітивних терапевтів їй було присвоєно звання “найвпливовішої жінки-психотерапевта з КПТ у Великобританії”, автор багатьох книг, викладач і супервізор ОЦКТ.

27

Технічні вимоги та мовні параметри

Для участі в програмі необхідний швидкісний доступ до інтернету та комп’ютер – вхід здійснюється через сайт OCTC з будь-якого браузера.
 
Програма та навчальні матеріали є англійською мовою (чудова нагода вивчати КПТ і англійську водночас!). Субтитрації та перекладу матеріалів на українську мову, на жаль, на даний момент не має. Є субтитрація і переклад матеріалів окремими іншими мовами (зокрема російською).
 

Детальнішу інформацію про викладачів, зміст кожного модуля, а також можливість промо-перегляду окремих модулів можна знайти на відповідній сторінці вебсайту Оксфордського центру когнітивної терапії.

04

Умови участі у даному проекті

  • До онлайн-навчання запрошується широке коло фахівців сфери охорони психічного здоров’я: психологи, психіатри, психотерапевти, медичні працівники, соціальні працівники, студенти відповідних спеціальностей та ін.
  • Володіння навичками роботи в Інтернеті
  • Наявність швидкісного доступу до Інтернету
20

Вартість участі

Для учасників програми з України, що звертаються через УІКПТ, як через партнерську інституцію, Оксфордський центр надає суттєву знижку – орієнтовно 240 фунтів (при регулярній ціні 599 фунтів) – ціна може змінюватися нашими партнерами, після реєстрації надаємо уточнену інформацію.

 

Звертаємо увагу, що УІКПТ не є адміністратором даної програми, а лише посередником – користаючись зі статусу партнера OCTC, ми раді, що можемо надати можливість учасникам навчальних програм УІКПТ (і актуальним, і потенційним) участі в даній програмі на пільгових фінансових умовах, яку для нас погодили британські колеги.

11

Реєстрація на участь у програмі

Для подання заявки на участь у даній програмі вам необхідно заповнити дану онлайн форму. Протягом кількох днів після реєстрації з вами сконтактує п. Юля Стрельбицька, яка менеджерує від ОСТС процес реєстрації українських учасників та відповідні кроки з проведення оплати та відкриття акаунту і надання доступу до матеріалів на сайті ОСТС.
25

Сертифікація

Після проходження кожного модуля передбачається видача сертифікатів Оксфордського центру когнітивної терапії про проходження онлайн-навчання із зазначенням відповідних годин навчання. 

Звертаємо увагу, що дані сертифікати не є кваліфікаційними сертифікатами з КПТ, а сертифікатами участі. Для здобуття повноцінної освіти та акредитації у методі когнітивно-поведінкової терапії та відповідно присвоєння кваліфікації “когнітивно-поведінковий психотерапевт” у відповідності до європейських стандартів освіти у КПТ рекомендуємо навчання на базовій навчальній програмі з КПТ Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії.

Замовити дзвінок

або

Поставити запитання