Нейробіологія психотерапії

(навчальний семінар)

03

Дата і місце проведення

Очікуйте анонс семінару попередньо запланованого на 2021 рік незабаром!

14

Про семінар

Ми живемо у еру мозку, еру нейробіології. Технологічна революція впродовж останніх десятиліть дозволила нам заглянути у механізми роботи мозку, про які донедавна ми могли лише будувати здогадки. Метою даного семінару є представити учасникам у системний спосіб сучасне нейробіологічне розуміння психічного здоров’я, його розладів та механізмів дії емпірично-обґрунтованих форм психотерапії. У такий спосіб, ми сподіваємося, семінар допоможе учасникам краще розуміти людину, її дорогу внутрішнього зросту та зцілення, людські стосунки – і на основі цього, робити психотерапію як нейроінтегративне втручання – нейропсихотерапію. Ми сподіваємося, що розуміння нейробіології допоможе вийти за межі перспектив окремих психотерапевтичних модальностей і стане основою розуміння «діючої речовини» психотерапії та перспектив розвитку науково-обґрунтованої практики психотерапії.

01

Викладач

Олег Романчук, лікар-психотерапевт, дитячий та підлітковий психіатр, акредитований терапевт та супервізор у КПТ, EMDR, ТРТ та схема-терапії

icon_04

Для кого?​

Психотерапевтів різних модальностей психотерапії та загалом фахівців сфери охорони психічного здоров’я, які цікавляться нейробіологічним розумінням психічного здоров’я, психопатології та механізмом дії психотерапевтичних втручань.

17

Тематика семінару

 • Еволюція нервової системи і унікальні характеристики мозку людини: погляд на психічне здоров’я і психопатологію з еволюційної перспективи
 • Розвиток нервової системи: нейрогенетика, нейрогенез, синаптогенез, прунінг, нейропластичність
 • Нейробіологічна модель психічного здоров’я: диференціація та інтеграція
 • Соціальний мозок: структури, функції, дзеркальні нейрони, емпатія, соціальний синапс
 • Нейробіологія стосунків: подружні, батьки-діти, психотерапевт-пацієнт
 • Нейробіологія окремих нейророзвиткових розладів у дітей та підлітків та науково-обґрунтованих шляхів допомоги: розлад гіперактивності з дефіцитом уваги, розлади спектру аутизму, тікозні розлади
 • Нейробіологія системи емоцій та її розладів: депресія, розлади регуляції злості та ін.
 • Нейробіологія системи тривоги та тривожних розладів: що є «діючою речовиною» психотерапії
 • Психотравма, ПТСР і нейробіологічні основи інтеграції травматичної пам’яті у психотерапії
 • Нейробіологія системи потягу, залежної поведінки та розладів пов’язаних з дефіцитом самоконтролю
 • Нейробіологія особистісних розладів та особистісної зрілості
 • Майндфулнес і нейробіологія
 • Нейробіологічне підґрунтя стресостійкості та психічного здоров’я
 • Психотерапевт як нейротерапевт: використання принципів нейробіології у  психотерапії
Розгорнути
20

Вартість участі у семінарі

При реєстрації до 1 жовтня 2019 року – 2000 грн для студентів та випускників навчальних проектів УІКПТ, 2500 грн – для інших осіб; при реєстрації після 1 жовтня 2019 року і до 1 лютого 2020 року  – 2500 грн і 3000 грн відповідно, після 1 лютого і до 29 лютого 2020 року – 3000 і 3500 грн відповідно, після 1 березня 3500 і 4000 грн. Кількість місць обмежена.

11

Реєстрація

Реєстрація на участь у семінарі за допомогою форми онлайн-реєстрації. За наявності запитань – просимо писати нам  на адресу Українського інституту КПТ (i.cbt.org.ua@gmail.com). Реєстрація буде відкрита після анонсу наступного семінару.

25

Сертифікація

По завершенню семінару учасники отримають сертифікат участі в семінарі від Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії.

39

Відгуки учасників

Замовити дзвінок

або

Поставити запитання