Український інститут когнітивно-поведінкової терапії

«Європейські стандарти освіти КПТ в Україні!»

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР “НЕЙРОБІОЛОГІЯ ПСИХОТЕРАПІЇ”

schedule

Дата і місце проведення

12-14 березня 2020 року у Львові

presentation

Викладач

Олег Романчук, лікар-психотерапевт, дитячий та підлітковий психіатр, акредитований терапевт та супервізор у КПТ, EMDR, ТРТ та схема-терапії

support

Про семінар

Ми живемо у еру мозку, еру нейробіології. Технологічна революція впродовж останніх десятиліть дозволила нам заглянути у механізми роботи мозку, про які донедавна ми могли лише будувати здогадки. Метою даного семінару є представити учасникам у системний спосіб сучасне нейробіологічне розуміння психічного здоров’я, його розладів та механізмів дії емпірично-обґрунтованих форм психотерапії. У такий спосіб, ми сподіваємося, семінар допоможе учасникам краще розуміти людину, її дорогу внутрішнього зросту та зцілення, людські стосунки – і на основі цього, робити психотерапію як нейроінтегративне втручання – нейропсихотерапію. Ми сподіваємося, що розуміння нейробіології допоможе вийти за межі перспектив окремих психотерапевтичних модальностей і стане основою розуміння «діючої речовини» психотерапії та перспектив розвитку науково-обґрунтованої практики психотерапії.

target

Для кого?

Психотерапевтів різних модальностей психотерапії та загалом фахівців сфери охорони психічного здоров’я, які цікавляться нейробіологічним розумінням психічного здоров’я, психопатології та механізмом дії психотерапевтичних втручань.

listing

Тематика семінару

 • Еволюція нервової системи і унікальні характеристики мозку людини: погляд на психічне здоров’я і психопатологію з еволюційної перспективи
 • Розвиток нервової системи: нейрогенетика, нейрогенез, синаптогенез, прунінг, нейропластичність
 • Нейробіологічна модель психічного здоров’я: диференціація та інтеграція
 • Соціальний мозок: структури, функції, дзеркальні нейрони, емпатія, соціальний синапс
 • Нейробіологія стосунків: подружні, батьки-діти, психотерапевт-пацієнт
 • Нейробіологія окремих нейророзвиткових розладів у дітей та підлітків та науково-обґрунтованих шляхів допомоги: розлад гіперактивності з дефіцитом уваги, розлади спектру аутизму, тікозні розлади
 • Нейробіологія системи емоцій та її розладів: депресія, розлади регуляції злості та ін.
 • Нейробіологія системи тривоги та тривожних розладів: що є «діючою речовиною» психотерапії
 • Психотравма, ПТСР і нейробіологічні основи інтеграції травматичної пам’яті у психотерапії
 • Нейробіологія системи потягу, залежної поведінки та розладів пов’язаних з дефіцитом самоконтролю
 • Нейробіологія особистісних розладів та особистісної зрілості
 • Майндфулнес і нейробіологія
 • Нейробіологічне підґрунтя стресостійкості та психічного здоров’я
 • Психотерапевт як нейротерапевт: використання принципів нейробіології у  психотерапії
store

Вартість участі у семінарі

При реєстрації до 1 жовтня 2019 року – 2000 грн для студентів та випускників навчальних проектів УІКПТ, 2500 грн – для інших осіб; при реєстрації після 1 жовтня 2019 року і до 1 лютого 2020 року  – 2500 грн і 3000 грн відповідно, після 1 лютого 2020 року – 3000 і 3500 грн відповідно. Кількість місць обмежена.

email

Реєстрація

Реєстрація на участь у семінарі за допомогою форми онлайн-реєстрації. За наявності запитань – просимо писати нам  на адресу Українського інституту КПТ (i.cbt.org.ua@gmail.com).

diploma

Сертифікація

По завершенню семінару учасники отримають сертифікат участі в семінарі від Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії.

Відгуки учасників