КПТ біполярного розладу​

(спеціалізований семінар)

03

Формат проекту

Онлайн (на платформі zoom)
Дати семінару: в процесі планування, орієнтовно – осінь 2021
Часовий розклад: 9:30-15:30 (з обідньою перервою з 13:00 до 14:00)
Мова: англійською мовою з послідовним перекладом на українську
Викладач: Юзуф Сівріоглу (Туреччина)
19

Про семінар

Біполярний розлад є важливою проблемою у сфері охорони психічного здоров’я. Як і інші розлади з біологічною основою та схильністю до  хронічного перебігу та рецидивів, він потребує цілісного, комплексного підходу до допомоги, поєднання медикаментозних, психотерапевтичних, соціальних втручань. КПТ є важливим компонентом цих втручань і включена в сучасні емпіричні протоколи як обов’язкова складова терапії. Ціллю КПТ є не лише менеджмент симптомів, але запобігання рецидивам та відновлення якості життя, подолання супутніх і вторинних проблем. Не менш важливою є роль КПТ і у досягненні комплаєнсу щодо дотримання рекомендованої медикаментозної терапії.

Даний семінар є семінаром поглибленого рівня у КПТ біполярного розладу – відтак він орієнтований на фахівців, що мають (чи є в процесі здобуття) базову психотерапевтичну освіту у КПТ. На семінарі буде розглянуто сучасну біопсихосоціальну модель розуміння біполярного розладу, а також протокол застосування КПТ з пацієнтами з даним розладом. Велику увагу буде приділено відпрацювання практичних навичок – зокрема будуть демонструватися відеокліпи технік, окремі втручання будуть моделюватися викладачем, буде виділено час на відпрацювання технік у групах. На основі клінічних прикладів буде обговорено також типові труднощі і виклики КПТ біполярного розладу та можливі шляхи їх подолання.

01

Керівник і ведучий програми

Юзуф Сівріоглу (Туреччина)
лікар-психіатр; КПТ терапевт, супервізор, викладач; декан факультету психіатрії і завідувач геріатричного відділення Улудагського університету (Бурса), віце-президент і координатор акредитаційних програм Турецької асоціації КПТ. Юзуф Сівріоглу є дорогим другом української КПТ-спільноти, він не одноразово проводив для наших фахівців захоплюючі, пізнавальні семінари. Учасники відзначають поєднання у ньому високого професіоналізму, людяності та щедрості у діленні своїм багатим клінічним досвідом.

05

Навчальні цілі

  • отримати цілісне біопсихосоціальне розуміння клінічної картини біполярного розладу
  • розуміти сучасні підходи до допомоги особам з біполярним розладом та місце і зміст КПТ-протоколу
  • навчитися залучати пацієнтів з біполярним розладом у терапію, здійснювати психоедукацію, нормалізувати симптоми та їх коливання, навчитися менеджменту симптомів
  • навчатися адаптувати класичні техніки КПТ до лікування пацієнтів з біполярним розладом
  • розуміти типові виклики терапії пацієнтів з біполярним розладом та застосовувати відповідні підходи і стратегії до їх подолання
04

Для кого?

  • для фахівців з освітою у КПТ (спеціалізованою психотерапевтичною – завершеною базовою програмою чи в процесі навчання на програмі)
25

Сертифікація

По завершенню семінару учасники отримають електронний сертифікат участі в семінарі від Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії.

КПТ є важливою складовою цілісних сучасних моделей допомоги пацієнтам з біполярним розладом. Метою КПТ-втручань є не лише менеджмент симптомів розладу та супутніх проблем, запобігання рецидивам,  але й плекання щасливого та змістовного життя…

20

Вартість

Буде уточнено після анонсу

11

Реєстрація та участь у програмі

Реєстрація буде відкрита після анонсу семінару та умов участі.

Замовити дзвінок

або

Поставити запитання