logo

Український інститут когнітивно-поведінкової терапії

«Європейські стандарти освіти КПТ в Україні!»

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР “КПТ біполярного розладу. КПТ шизофренії.”

schedule

Дата і місце: 20-21 квітня 2018 року у Львові

presentation

Викладач: Yusuf Sivrioglu, лікар-психіатр, акредитований КПТ-терапевт, супервізор та тренер, діючий віце-президент Турецької асоціації когнітивно-поведінкової терапії, викладач кафедри психіатрії Удулагського університету (Бурса/Туреччина), керівник університетської амбулаторної геріатричної програми. Навчався та стажувався в Гарвардському університеті та клініці MсLeane у Бельмонті (США).

support

Про семінар: Даний семінар є семінаром поглибленого рівня для фахівців, що мають базову освіту з КПТ чи є в процесі її здобуття. На семінарі будуть представлені сучасні емпірично-обґрунтовані підходи у терапії  цих двох розладів, що є одними з найбільш інвалідизуючих психічних розладів – біполярного розладу та шизофренії. Буде висвітлено сучасну біопсихосоціальну модель розуміння цих розладів та загальну модель комплексного підходу допомоги, що базується на медикаментозній терапії, психотерапії, соціальних втручаннях та ін. Особливу увагу буде зосереджено на застосування технік КПТ: як модифікації стандартних, так і застосуванні специфічних для даних розладів. Буде представлено модель довготермінового «ведення» пацієнтів з цими розладами орієнтовану на менеджмент симптомів, покращення якості життя, попередження/менеджмент рецидивів. Додатковим «бонусом» для учасників семінару буде тематична лекція на тему «Особливості застосування КПТ з людьми похилого віку», у якій ведучий семінару, що працює довший час у геріатричній амбулаторній програмі при Ундулазькому університеті, зможе поділитися власним досвідом та сучасними досягненнями КПТ у даній сфері.

target

Для кого: фахівців сфери охорони психічного здоров’я, що мають базову освіту у КПТ чи є в процесі її здобуття.

store

Вартість участі у семінарі: при реєстрації до 10 лютого 2018 року2000 грн; при реєстрації після 10 лютого і до 10 березня – 2500 грн , після 10 березня – 3000 грн. 

email

Для подання заявки на участь в семінарі необхідно надіслати лист на адресу Українського інституту КПТ (i.cbt.org.ua@gmail.com), вказавши в ньому ваше ім’я  та прізвище, контактні дані (місто, телефон, електронна адреса) та інформацію про вашу освіту в КПТ (який проект завершили чи у якому навчаєтеся). Якщо ви надіслали анкету і протягом тижня не отримали підтвердження електронною поштою про її отримання – просимо сконтактувати з нами по телефону (096-38-26-330 – Олег Романчук).

diploma

Сертифікація: по завершенню семінару учасники отримають сертифікат участі в семінарі від Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії. Години участі в семінарі зараховуються до годин навчання в навчальних проектах УІКПТ.

КОНТАКТИ:

Український інститут
когнітивно-поведінкової терапії
 м. Львів, 79011, вул. Свєнціцького 17,
УКУ, офіс №044
тел. (+38)-096-38-26-330
(Олег Романчук, директор УІКПТ)
e-mail: i.cbt.org.ua@gmail.com

Підпишіться на розсилку новин УІКПТ, щоб бути вчасно проінформованими про останні новини, анонси та активності Інституту.

Новини, світлини, анонси подій, аудіо та відеозаписи лекцій, інтерв’ю – слідкуйте за нами у соціальних мережах:

© Український інститут когнітивно-поведінкової терапії