logo

Український інститут когнітивно-поведінкової терапії

«Європейські стандарти освіти КПТ в Україні!»

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР “ЕМОЦІЙНО-ФОКУСОВАНА ТЕРАПІЯ ПАР”

schedule

Дата і місце: Анонс нового проекту буде уточнено незабаром

presentation

Викладач: Зоя Сімаходська, PhD, клінічний психолог, сертифіктований терапевт, супервізор і тренер ЕФТ, працює у приватній практиці у Нью Йорку (США), співзасновник центру ЕФТ в Нью Йорку, а також засновник Центру психологічного та міжособистісного розвитку.   Супервізор для клінічних психологів у Міському університеті Нью Йорку та Університеті Ратгерса. Має багаторічний досвід праці у сфері індивідуальної та сімейної терапії, а також кризових втручань в системі невідкладної психіатричної допомоги. Реалізує міжнародні навчальні проекти з ЕФТ, проводить тренінги щодо різних аспектів ЕФТ, роботи з розладами у сфері сексуальності та ін. Родом з України. Детальніше на персональному сайті: www.drzoya.com

zoya
couple

Про метод ЕФТ: Емоційно-фокусована терапія пар – це короткотерміновий, доказовий, інтегративний психотерапевтичний підхід для лікування порушень у сфері міжособистісних стосунків. Метод базується на теорії прив’язаності Джона Боулбі, зокрема моделі прив’язаності у дорослому віці, яка підтверджена рядом ґрунтовних наукових досліджень. Даний підхід інтегрує в себе сучасні наукові знання про природу подружніх стосунків, причини та механізми їх порушень, закономірності емоційних реакцій та взаємодії у парі. Сучасники називають ЕФТ терапією любові.

ЕФТ сформувалася в самостійний напрямок психотерапії наприкінці 80-х років ХХ століття завдяки праці та ентузіазму її основоположника – канадського психолога доктора Сюзан Джонсон у активній співпраці з її колегами, студентами, однодумцями.

ЕФТ дозволяє ефективно лікувати порушення у стосунках і створювати безпечні зв’язки між подружніми партнерами та членами сім’ї. Дослідження показують, що 70-75% пар внаслідок терапії досягнули змін у динаміці стосунків від дистресу до відновлення зв’язку і у 90% з них якісні позитивні зміни в стосунку зберігалися у довготерміновій перспективі після завершення терапії.

Відмінна характеристика ЕФТ – це чіткість та структурованість. Терапевтичний процес є поділений на етапи і стадії. Кожен етап має свою ціль. Для кожного з етапів терапії є чіткі техніки і стратегії для досягнення цілей. При цьому є простір для спонтанності, імпровізації і емоцій терапевта.

Український інститут КПТ реалізує дану програму з огляду на схожість ЕФТ та КПТ у цій чіткій структурованості, емпіричній-орієнтованості підходу, високій ефективності, націленості на розрив інтерперсональних підтримуючих циклів, що діють «тут і тепер». Без сумніву, в сучасну епоху емпіричних психотерапевтичних втручань ЕФТ має центральне місце у лікуванні подружніх проблем, тож сподіваємося на розвиток цього методу в Україні.

support

Про семінар: Даний семінар є першим етапом цілісної освіти у ЕФТ у відповідності до сучасних міжнародних стандартів і відповідає рівню «basic externship in EFT». Семінар складається з теоретичної частини, що знайомить слухачів з основними положеннями теорії стосунків любові та прив’язаності у дорослому віці, результатами сучасних наукових досліджень даної сфери, технічними основами ЕФТ. Практична частина семінару включає в себе виконання вправ у малих групах, участі в рольових іграх, перегляду та аналізу відеозаписів реальних терапевтичних сесій, обговорення запитань учасників.  В результаті цього семінару учасники зможуть отримати цілісне розуміння концептуальних основ ЕФТ, виявляти і розуміти дистрес у подружніх стосунках крізь призму моделі прив’язаності дорослих; допомагати партнерам у опрацюванні емоційних реакцій, що лежать в основі їх дистресу в стосунках; допомагати партнерам у формуванні нових патернів взаємодії, що сприяють побудові безпечних зв’язків та глибокої емоційної близькості; ідентифікувати та долати труднощі, що можуть виникнути в процесі терапії.Семінар викладатиметься без перекладу російською мовою.

Повна освіта у ЕФТ, що веде до міжнародної акредитації (стандарт ICEEFT), передбачає участь у додаткових семінарах поглибленого рівня з ЕФТ (сумарно 48 год.) та мінімум 8 годин індивідуальних супервізій.

target

Для кого: психотерапевтів різних модальностей психотерапії та загалом фахівців сфери охорони психічного здоров’я, які працюють з подружніми парами та проблемами міжособистісних стосунків.

store

Вартість участі у семінарі: буде уточнено після анонсу нового проекту

email

Для подання заявки на участь в семінарі необхідно надіслати лист на адресу Українського інституту КПТ (i.cbt.org.ua@gmail.com), вказавши в ньому ваше ім’я  та прізвище, контактні дані (місто, телефон, електронна адреса) та вашу спеціальність. Якщо ви надіслали анкету і протягом тижня не отримали підтвердження електронною поштою про її отримання – просимо сконтактувати з нами по телефону (096-38-26-330 – Олег Романчук).

diploma

Сертифікація: по завершенню семінару учасники отримають сертифікат участі в семінарі від ICEEFT та Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії.

КОНТАКТИ:

Український інститут
когнітивно-поведінкової терапії
 м. Львів, 79011, вул. Свєнціцького 17,
УКУ, офіс №044
тел. (+38)-096-38-26-330
(Олег Романчук, директор УІКПТ)
e-mail: i.cbt.org.ua@gmail.com

Підпишіться на розсилку новин УІКПТ, щоб бути вчасно проінформованими про останні новини, анонси та активності Інституту.

Новини, світлини, анонси подій, аудіо та відеозаписи лекцій, інтерв’ю – слідкуйте за нами у соціальних мережах:

© Український інститут когнітивно-поведінкової терапії