logo

Український інститут когнітивно-поведінкової терапії

«Європейські стандарти освіти КПТ в Україні!»
11-апдейт-1

КОНЦЕПТ-СЕМІНАР "UPDATE-CBT-2017"

"Онови КПТ - онови себе!"

schedule

Дата і місце: 30 листопада - 2 грудня 2017 року у Львові

brainstorming

Ведучий семінару: Олег Романчук, директор УІКПТ

Творці семінару: випускники навчальних програм УІКПТ

support

Про концепт UPDATE-CBT: так, це саме те, про що ви мріяли, завершуючи навчання у базовій програмі – учитися далі, зустрічатися далі! Адже після завершення навчальної програми з КПТ освіта у КПТ не завершується. Як і не завершується розвиток і оновлення самої КПТ. Концепт-семінари серії UPDATE-CBT - це семінари з оригінальною концепцією формату створені у відповідь на потребу оновлювати свої знання з КПТ, знайомитися з сучасними доповненнями методу – і, звісно, бачитися з тими, з ким вчився разом, занурюватися у атмосферу спільноти КПТ, ділитися знаннями, досвідом, ідеями -  і просто черпати ресурс та натхнення від зустрічей! І усе це у новому форматі – який зберігає усе краще з традиційних семінарів базової навчальної  програми і водночас додає нове – бо це ж усе ж семінари для випускників, які мають багатий практичний досвід і мають чим поділитися один з одним, тож стають активними творцями семінару. Отож, відтепер щороку напередодні різдвяних свят УІКПТ запрошуватиме випускників своїх навчальних програм – звісно до… –  Львова!

target

Для кого: виключно для випускників навчальних програм УІКПТ.

listing

Про формат концепту і зміст (попередній, можливі зміни) даного семінару (версія CBT-2017): семінари серії UPDATE-CBT міститимуть традиційно кілька «рубрик»:

 • «Парадигма» - у цій рубриці ми завжди презентуватимемо і дискутуватимемо парадигмальні оновлення у моделі КПТ – цього року ми говоритимемо про «Перевідкриття цінності цінностей: як це змінює усю КПТ?». Буде презентовано перекладені УІКПТ методики оцінки цінностей та модель інтеграції роботи з цінностями на усіх рівнях психотерапевтичної праці.
 • «Наука-практиці» - у даній рубриці ми представлятимемо важливі наукові теорії, відкриття, дані досліджень, - і те, як вони впливають на практику КПТ. Цього року у даній рубриці буде представлено тему «Теорія інгібіторного навчання Craske та як це модифікує практику експозиції?»
 • «Дрібниці, що роблять велику різницю» - дана рубрика стосується тонкощів клінічної майстерності КПТ, зокрема у ретельному плануванні терапії та реалізації важливих втручань – цього року у цій рубриці тема «Менеджмент рецидивів депресії».
 • «До-навчання» - дана рубрика міститиме теми, які ми зараз викладаємо у нових наборах базової навчальної програми з КПТ і які не містилися у програмі попередніх наборів. Цього року це тема «7-крокова КПТ-модель розвитку самоконтролю».
 • «Загострити зброю» - дана рубрика присвячена розвитку клінічної майстерності у застосуванні технік КПТ. Цього року ми зосередимо увагу на труднощах, а також поглиблених аспектах застосування техніки імагінативної рескрипції.
 • «Учитися з досвіду» - дана рубрика – це простір, у якому учасники семінару можуть кожен поділитися своїми важливими клінічними уроками. Ми запрошуємо кожного учасника семінару бути готовим коротко (до 10 хв.) представити один важливий урок, який він/вона винесли з клінічної практики КПТ.
 • «Студія одного випадку» - поглиблений клінічний розбір одного з випадків учасників семінару (або ж цікавих випадків, що представлялися на супервізію). Учасники семінару можуть подати короткий опис випадку на «конкурс» до 15 листопада. На основі відбору один з учасників матиме можливість поглиблено представити даний випадок на клінічний розбір/супервізію.
 • «Історії» - в даній рубриці запрошуємо випускників поділитися досвідом своїх успішних проектів, які можуть стати натхненням та прикладом для інших учасників семінару та загалом спільноти КПТ. Просимо тих, хто бажав би поділитися своїми «Історіями» вказати про це у листі, яким реєструватимеся на семінар.
 • «Виклики КПТ» - дана рубрика присвячена викликам у практиці КПТ та оновленню/повторенню принципів та ідей подолання цих труднощів. Цього року у даній рубриці тема «Суіцидальний клієнт – виклик коллаборативності».
 • «Розбір помилок» - у даній рубриці ми розглядатимемо психологічні концепції, що виявилися помилковими, та дивитимемося на дану тему з перспективи сучасних наукових знань. Цього року у даній рубриці розглядатиметься тема «Чи варто підвищувати самооцінку?»
 • «Нейробіологія психотерапії» - у даній рубриці розглядатимемо відкриття сучасної нейробіології і те, як вони дозволяють нам краще розуміти сенс нашої праці у КПТ. Цього року розглядатиметься тема «Нейробіологія батьківства».
 • «Лекція випускників» - щороку ми запрошуватимемо когось із випускників УІКПТ прочитати лекцію на актуальну клінічну тему. І хто це буде і що за тема - це завжди буде сюрпризом!!!
 • «КПТ для себе» - рубрика, що сама говорить за себе, цього року тема «Особистий розвиток: як ми можемо стати найкращою версією себе?»
 • «КПТ в Україні» - дискусія щодо актуальних тем розвитку КПТ та сфери охорони психічного здоров’я в Україні. Це також завжди можливість для нових ідей і активностей Української асоціації КПТ, роботи секцій та ін.
 • «Рекомендована література» - у даній рубриці презентуватимемо нові видання, робитимемо огляд нових видань – цього року презентація видавничої серії ІПЗ УКУ та УІКПТ «Поступ у психотерапії: практика, що базується на наукових доказах» і першої книги серії про генералізований тривожних розлад.
 • «Святкувати життя!» - святковий фуршет, спеціальне меню кава-перерв – для нашої дорогої спільноти!
store

Вартість участі у семінарі: при реєстрації та передоплаті до 1 листопада 2017 року - 2000 грн, 2500 грн – при реєстрації після 1 листопада і до 20 листопада, 3000 грн – при реєстрації після 20 листопада. У вартість включена участь у святковому фуршеті.

 

email

Для подання заявки на участь в семінарі необхідно надіслати лист на електронну адресу Українського інституту КПТ , вказавши в ньому ваше ім’я  та прізвище, контактні дані (місто, телефон, електронна адреса) та уточнити, який саме із проектів УІКПТ ви завершили. Якщо ви надіслали заявку і протягом тижня не отримали підтвердження електронною поштою про її отримання – просимо сконтактувати з нами по телефону (096-38-26-330 - Олег Романчук).

diploma

Сертифікація: по завершенню семінару учасники отримають сертифікат участі в семінарі від Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії.

КОНТАКТИ:

Український інститут
когнітивно-поведінкової терапії
 м. Львів, 79011, вул. Свєнціцького 17,
УКУ, офіс №044
тел. (+38)-096-38-26-330
(Олег Романчук, директор УІКПТ)
e-mail: i.cbt.org.ua@gmail.com

Підпишіться на розсилку новин УІКПТ, щоб бути вчасно проінформованими про останні новини, анонси та активності Інституту.

Новини, світлини, анонси подій, аудіо та відеозаписи лекцій, інтерв'ю - слідкуйте за нами у соціальних мережах:

© Український інститут когнітивно-поведінкової терапії