Відгуки студентів попередніх наборів даної програми:

"Це чудова програма, прекрасно організована - я відчуваю, що вона справді допомагає мені стати професійним психотерапевтом: з кожним семінаром я чую себе більш впевненою. Дуже цінним є для мене те, що велику увагу приділяється розвитку практичних навичок, бо теорію можна вивчити і з книжок, а от техніки треба побачити і випробувати "на живо". Викладачі високопрофесійні - і як терапевти, і як викладачі, відчутно досвід і вміння вчити."

"Я багато взяла для себе від вивчення інших методів терапії, але КПТ дало мені те, чого я не могла знайти у інших проектах - знання, що треба робити у тому чи іншому випадку. У цьому відношенні структурованість і КПТ як методу, і даної навчальної програми є для мене дуже цінною, вона допомагає мені організувати знання і чутися більш впевнено."

"Найбільше я ціную на цій програмі професіоналізм викладання та чудову, вільну, теплу атмосферу створену організаторами. Тут чуєшся вільно і затишно - а тому навчання іде легко :."

"Це справді європейського рівня програма: чудові викладачі, чудова організація, прекрасні умови для навчання, фантастична онлайн бібліотека, смачна кава - усе на найвищому рівні!"

"Мені подобається атмосфера рівності. Викладачі не ставляться до тебе, як до студента (згадую університет) - а як до колеги. Можна вільно спілкуватися, можна не погоджуватися, дискутувати - це справді КПТ в дії - ти запрошений до відкриття КПТ, а не тобі нав'язують, як "правильно" думати і діяти."

Див. більше про результати оцінювання даної програми самими ж її учасниками, фото з семінарів:
Відео за участі студентів УІКПТ "Не без гумору: рекламний ролик про КПТ"

Дейвід Вестбрук, директор Оксфордського центру когнітивної терапії, головного партнера УІКПТ у реалізації навчальних програм з КПТ, викладач та консультант з розробки навчальної програми УІКПТ

"Я щасливий бачити, як КПТ розвивається в Україні. Я щасливий також, що в Україні з`явилася ця чудово розроблена програма, у якій будуть викладати провідні європейські викладачі. Я впевнений, що ця програма даватиме освіту у КПТ у відповідності до найвищих сучасних стандартів. Я вітаю учасників цієї програми у світовому "КПТ-клубі" і радий можливості спілкуватися з вами та викладати у цій програмі!"

Денис Угрин, викладач кафедри психіатрії дитячого та підліткового віку Лондонського університету, ініціатор створення, співавтор та викладач/супервізор навчальної програми з КПТ УІКПТ

"Когнітивно-поведінкова терапія (КПТ) є найрозповсюдженішою формою психо-терапії у світі. На даний момент понад 500 рандомізованих досліджень свідчать про її ефективність при низці психіатричних розладів. Пропонована програма підготовки фахівців з КПТ має підстави стати провідним джерелом наукових, практичних і організаційних знань у цій галузі не лише для України, але й для інших країн Східної Європи."

aaaaaaaaaaaaiii