УІКПТ придбав авторські права на український переклад книжки Дейвіда Вестбрука та його колег з Оксфордського центру когнітивної терапії "Вступ у КПТ" і реалізував проект видання цієї книги українською мовою у 2014 році. Це сучасний підручник з КПТ, виданий другим виданням у 2011 році, який, без сумніву, є одним з найкращих підручників власне для "вступу у КПТ" і є рекомендованим підручником для студентів у більшості європейських навчальних програм з КПТ. Простота і водночас науковість викладу, аналіз сучасних досліджень, велика кількість клінічних демонстрацій, ілюстративних матеріалів, навчальні вправи для читачів, супутні відео-матеріали на веб-сайті (демонстрації технік) роблять цей посібник, що за чотири роки з часу першого видання розійшовся тиражем понад 15 тисячі примірників, безсумнівним лідером серед підручників з КПТ.

Відгуки про книгу

"Якщо ви можете придбати лише одну книгу з КПТ, то це саме та перлина, яку ви шукаєте. "Вступ до когнітивно-поведінкової терапії" пропонує вичерпні та практичні підсумки принципів КПТ, методів та протоколів лікування. Досвідчені клініцисти оцінять складні клінічні випадки, які супроводжуються аналізом концептуальних та наукових принципів, закладених в них. В той же час, ця книга написана чіткою і доступною мовою, яка буде зрозуміла терапевтам-початківцям, а також буде для них великою допомогою у вивченні КПТ"
Крістін А. Падескі, співавтор книги Collaborative Case Conceptualization and Mind Over Mood.

"Когнітивно-поведінкова терапія еволюціонувала у велику родину теорій, моделей та терапевтичних стратегій. Цей текст є дуже добре впорядкованим, вичерпним і доступним вступом до КПТ. Надзвичайно помітним є досвід авторів у розумінні масштабів та складності КПТ, завдяки чому ця книга є прекрасним оглядом сучасного стану знань та практики. Ця книга має багато переваг, але є дві основних. По-перше, текст справді прагне допомогти терапевтам осмислити матеріал, що подається, надаючи для цього вказівки, конкретні приклади випадків та дороговкази для подальшого навчання. А, по-друге, розділи, присвячені підготовці та супервізії терапевтів, надають ґрунтовну та вичерпну інформацію про те, як отримати максимум від навчання та супервізії. Ця книга допоможе повністю розкрити потенціал КПТ-терапевтів, щоб вони могли допомагати своїм клієнтам".
Професор Віллем Кайкен, Центр Афективних Розладів

"Це чудово бачити першокласну книгу, доповнену новою інформацією про відмінності, компетентність та доступність КПТ. Як студентам й викладачам, так і досвідченим практикам піде на користь детальне вивчення цього нового видання, зокрема вдосконалений матеріал з вивчення клінічних випадків та вправи для студентів. Як завжди у цих авторів, досконалість породжує досконалість".
Дейвід Річардс, професор досліджень в області охорони психічного здоров'я, Університет Ексетер

"Ця книга є відмінним сучасним і надзвичайно доступним вступом в теорію і основні навички когнітивної поведінкової терапії (КПТ). Очевидним є великий терапевтичний та викладацький досвід авторів. Вони пропонують чітку та вичерпну базу всіх аспектів лікування та запрошують до активної праці з матеріалом книги через навчальні вправи, представлені вкінці кожного розділу. Текст насичений багатим матеріалом випадків, дискусій та діалогів з метою демонстрації та висвітлення описаних КПТ технік. Зміст першого видання було оновлено, щоб відобразити зміни в основах теорії КПТ та доказовій базі цього методу, який широко застосовується, є добре перевіреним та рекомендованим. Це важливий текст для лікарів-практиків, які вивчають когнітивно-поведінкову терапію, але також він містить унікальну інформацію для тих, хто прагне більше дізнатися про цінність цього методу у лікуванні депресії та тривожних розладів".
доктор Хіларі Меарс, Школа медсестринства та соціальної роботи, Університет Манчестера

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КПТ ШУКАЄ ОСІБ ЗАЦІКАВЛЕНИХ У ЗАКУПІВЛІ ОПТОВИХ ПАРТІЙ ДАНОЇ КНИГИ ТА РОЗПОВСЮДЖЕННІ ЇЇ У РЕГІОНАХ УКРАЇНИ. Якщо вас цікавить співпраця у даній сфері, пишіть нам на адресу УІКПТ.

ОЗНАЙОМИТИСЯ ЗІ ЗМІСТОМ КНИГИ

ЧИТАТИ ПЕРШІ ДВА РОЗДІЛИ КНИГИ

ПРИДБАТИ КНИЖКУ МОЖНА ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ВИДАВНИЦТВА "СВІЧАДО" АБО В ОФІСІ ІНСТИТУТУ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ`Я УКРАЇНСЬКОГО КАТОЛИЦЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ  - ПЕРЕЙТИ НА ВЕБСАЙТ МАГАЗИНУ

aaaaaaaaaaaaiii