5 причин чому варто вивчати КПТ саме на програмах УІКПТ:

1. Навчальні стандарти УІКПТ відповідають сучасним європейським стандартам навчання цього методу, зокрема стандартам Європейської асоціації поведінкових та когнітивних терапій (EABCT). Це уможливлює у майбутньому отримання випускниками програм УІКПТ отримання "євросертифікату" від EABCT.

2. УІКПТ використовує сучасні методології викладання КПТ, що є можливо завдяки тісній співпраці з нашими західними партнерами, зокрема Оксфордським центром когнітивної терапії. Це дає можливість нам використовувати їх багаторічний досвід, творчо інтегруючи його та адаптуючи до українських реалій.

3. УІКПТ залучає до викладання провідних європейських викладачів та супервізорів методу КПТ - тож це є важливою складовою "європейської якості" наших освітніх програм.

4. УІКПТ має велику інформаційно-ресурсну базу, яка постійно поповнюється. Усі студенти отримують повний безтерміновий доступ до онлайн-бібліотеки зі слайдами презентацій, аудіозаписами семінарів, перекладами опитувальників, публікаціям, роздатковими матеріалами для пацієнтів та ін. 

5. УІКПТ має високі стандарти організації навчальних заходів. Для нас важливий кожен аспект, кожна деталь: від вибору викладача, атмосфери у групі до якості перекладу та кави : За результатами зворотнього зв'язку - загальне задоволення студентів наших програм становить 4.7 по п'ятибальній шкалі.

Ми цінуємо осіб, що обирають шлях вивчення КПТ, щоби врешті стати компетентними психотерапевтами і могти ефективно допомагати іншим - тож для нас є честю бачити Вас учасниками наших програм і ми докладемо усіх зусиль, щоби сприяти Вашому навчанню, особистому й професійному розвитку!
aaaaaaaaaaaaiii